Araf 4; Meryem

ARAF 4; MERYEM’İN TEMPOSU CEM YILMAZ’IN AŞK HAYATI GİBİ ÇOK HEYECANLI

Türkiye’nin en meşhur ve en başarılı korku filmlerinden olan ARAF serisinin merakla beklenen 4. filmi ARAF 4;MERYEM 13 Mart 2020’de vizyona giriyor. Filmin baş rol oyuncularından ONUR YAPRAKÇI sosyal medyada filmle ilgili gelen soruları cevaplarken “ARAF 4’ün temposu nasıl?” sorusuna “ARAF 4; MERYEM’in temposu CEM YILMAZ’ın aşk hayatı gibi çok heyecanlı. Bizim filmde de onun aşk hayatı gibi her an her şey olabiliyor.” diye cevap verdi.

YILIN EN LANETLİ GÜNÜ

13 Mart’ta vizyona girecek olan ARAF 4; MERYEM, Gregoryen takvimine göre yılın en lanetli günü kabul edilen 13. Cuma’ya denk geliyor. 13. Cuma insanlar tarafından, tüm afetlerin gerçekleştiği ve kötülüklerin ortaya çıktığı gün sayılıyor.

“Araf 4; Meryem” yazısını okumaya devam et

Tutmayın Beni

2 Eylül’de TUTMAYIN BENİ!
 TUTABİLENE AŞK OLSUN!

“Güvenlik Fikret” karakteriyle, ilk kez bir kadın kahramanın aksiyon ve komedi dolu maceralarıyla beyazperdeyi renklendireceği “Tutmayın Beni!” 2 Eylül’de sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.
Senaristliğini ve yönetmenliğini “Vay Başıma Gelenler” ve “Aşk Nerede” filmlerinden tanıdığımız Semra Dündar’ın yaptığı, başrolünü sempatik ve yetenekli oyuncu Bala Atabek’in üstlendiği bol aksiyonlu bu eğlenceli komedi filminde, Hakan Eratik, Derya Şen, Leyla Üner Ermaya gibi sevilen oyuncular da filme renk katıyor.  Yapımcılığını Kült Film’in, Kemal Öğün’ün üstlendiği film, 2 Eylül’de tüm Türkiye’de vizyona girecek. “Tutmayın Beni” yazısını okumaya devam et