Bodrum Seferi

BODRUM SEFERİ 12 NİSAN’DA SİNEMALARDA !

Sefer köyünde anasız babasız yalnız büyümüş, askerlik dışında köyünden dışarı çıkmamıştır, bir gün gazete ilanında rüyalarına giren yeri görür ve Bodrum olduğunu öğrenince macera başlar.

Sefer, anasız babasız büyümüş, askerlik dışında köyünden hiç çıkmamış biraz saf ama zeki de bir karakterdir. Rüyalarında lüks bir otelin havuz başında, belki de hayatında göremeyeceği kadar güzel kızlarla dans ederken kendisini görür. Bir gün gazetede rüyasındaki yerin Bodrum olduğunu öğrenir. Heyecanla “Buldum!” diye sevinir, fakat büyük bir sorun vardır seferin parası yoktur. Onu sevenlerin yardımı ile para bulunur yola çıkar. Sefer! Bodrum’a vardığında telefonda sorduğu “Her şey dahil” kavramını tüm Bodrum için geçerli sanır. Bu yanlış anlamadan dolayı başına her türlü belayı açar ve gazetelerin manşetlerini süsler.

Haftanın komedi filmlerinden Bodrum Seferi, Sarp Bozkurt, Tarık Pabuççuoğlu ve Asuman Dabak’lı oyuncu kadrosuyla izleyiciyi kahkaha tufanına davet ediyor. Anasız babasız büyümüş, askerlik dışında köyünden hiç çıkmamış biraz saf ama zeki de bir karakter olan Sefer, bir gün gazetede rüyalarındaki yerin Bodrum olduğunu öğrenir. Heyecanla “Buldum!” diye sevinir, fakat büyük bir sorun vardır seferin parası yoktur. Onu sevenlerin yardımı ile para bulunur yola çıkar. Sefer Bodrum’a vardığında telefonda sorduğu “Her şey dahil” kavramını tüm Bodrum için geçerli sanır. Bu yanlış anlamadan dolayı başına her türlü belayı açar ve gazetelerin manşetlerini süsler.

Yönetmen: Recep Akdağ
Oyuncular: Sarp Bozkurt, Asuman Dabak, Sedef Şahin, Tarık Papuççuoğlu, Ali İpin, İrfan Kangı, Ebru Kural, Suzan Kardeş, Kahraman Sivri, Soner Türker, Serhat Boylu,
Senaryo Bahattin Öztürk, Recep Akdağ
Yapım: Eminoğlu Grup, Senarist Medya
İdari yapımcı: Ceyhun Büyükbeşe
Tür: Komedi
Süre: 1 sa 33 dk
Vizyon Tarihİ: 12 Nisan 2024
A 90