Omen: İlk Kehanet – The First Omen

KÜLT SERİ ‘OMEN’İN ÖNCESİNE DAYANAN ‘OMEN: İLK KEHANET’TEN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

20TH CENTURY STUDIOS’UN TÜYLER ÜRPERTECEK FİLMİ, 12 NİSAN 2024’TE BEYAZPERDEDE!

20th Century Studios imzalı ‘Omen: İlk Kehanet’ten yepyeni bir fragman ve afiş yayınlandı. İzleyicileri gotik ve gizemli atmosferiyle ilk andan hikayenin içine sürükleyecek film, 12 Nisan’da sinemaseverlerle buluşacak. Oscar adayı ve Altın Küre ödüllü usta oyuncu Bill Nighy ile Nell Tiger Free, Tawfeek Barhom ve Sonia Braga gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı film, seyircileri kült serinin evveline davet edecek. Korku sinemasının “as”ı olarak görülen ‘Omen’, beyazperdeye geri dönüyor. İlk fragmanıyla büyük merak uyandıran 20th Century Studios imzalı ‘Omen: İlk Kehanet’, 12 Nisan’da sinemalarda vizyona girecek. Yeni fragmanı ve afişi yayınlanan filmin yönetmen koltuğunda Arkasha Stevenson oturuyor. Seyircileri Roma’nın gotik, büyüleyici, tekinsiz ve tarihi atmosferine davet eden film, sinemaseverleri hikayenin öncesine götürecek. Kiliseye hizmet etmek üzere Roma’ya gönderilen genç bir Amerikalı kadının kendi inancını sorgulamasına sebep olan karanlık bir olayla karşılaşması sonucu yaşanılanları anlatan film, kötülüğün doğuşunu amaçlayan bir komploya izleyicileri davet edecek.

Başrollerini Nell Tiger Free, Tawfeek Barhom, Sonia Braga, Ralph Ineson ve Bill Nighy’nin paylaştığı ‘Omen: İlk Kehanet’in seriye sadık kalan ve gerilim dozunu yükselten senaryosunu Arkasha Stevenson, Tim Smith ve Keith Thomas kaleme aldı.

Bayram haftasının korku filmlerinden Omen: İlk Kehanet (The First Omen), kiliseye hizmet etmek üzere Roma’ya gönderilen genç bir Amerikalı kadının kendi inancını sorgulamasına sebep olan bir karanlıkla karşılaşması sonucu yaşanılanları konu ediniyor. Omen serisinin orijin hikâyesini anlatan film, Roma’ya gönderilen genç kadın oraya gittiğinde kendi inancını sorgulamasına neden olan bir karanlıkla karşılaşmasını anlatıyor. Bu durumun ardından genç kadın, kötülüğün vücut bulmuş halinin doğuşunu ümit eden korkunç bir komployu ortaya çıkarır.

Yönetmen: Arkasha Stevenson
Oyuncular: Nell Tiger Free, Tawfeek Barhom, Sonia Braga, Ralph Ineson, Bill Nighy
Senaryo: Stevenson ile birlikte Tim Smith, Keith Thomas
Yapım: 20th Century Studios
Tür: Gerilim
Süre: 2 sa
Vizyon Tarihi: 12 Nisan 2024
Disney Studios

Fragman Linkleri:

Youtube:

Facebook: https://fb.watch/qUagD0qLzW/

Instagram: https://www.instagram.com/p/C4qae_uvabp/