C Takımı

C TAKIMI – 16 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA

Yönetmenliğini Bora Onur’un, senaristliğini Barış Başar ve yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın üstlendiği C Takımı, 16 Şubat Cuma günü vizyona girerek sinemaseverleri kahkaha tufanına davet ediyor.

30 yıl sonra yeniden bir araya gelen “C Takımı”, 16 Şubat’ta vizyonda
Yönetmenliğini Bora Onur’un, senaristliğini Barış Başar ve yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın üstlendiği C Takımı, 16 Şubat Cuma günü vizyona girerek sinemaseverleri kahkaha tufanına davet ediyor.
2024’ün merak edilen komedi filmlerinden C Takımı, 16 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşuyor. Yapımcılığını ve genel hikayesini Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı, senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı “C Takımı”, 30 yıldır arkadaş olan altı kişinin yaşadığı maceraları konu ediniyor. Komedi tutkunlarını sinema salonunda buluşturacak filmin başrollerini Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Toygan Avanoğlu, Ömer Kurt, Barış Başar ve Hakan Bulut üstleniyor.

Lise yıllarından beri arkadaş olan Yağmur, Murat 131, Süslü İbo, Ferdi Hoca ve Kuru Ahmet’ten oluşan C takımına eski mahalle kabadayısı hırsız Necmi de dahil olur. Ancak Necmi’yi intikam almak amacıyla gruba dahil edilen takımın planları düşündükleri gibi işlemez. Yolun sonunun nereye varacağından bihaber olan grup, kimi zaman engebeli kimi zamansa kolay geçen bu yolculukta kendilerini türlü maceraların içerisinde bulurlar.

Film, 1990’lı yıllarda lisede arkadaş olan bir grubun 30 yıl sonra yaşadığı komik olayları anlatıyor.
Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı, senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı C Takımı, 30 yıldır arkadaş olan altı kişinin yaşadığı maceraları konu ediniyor. İntikam almak için gruba dahil edilen eski mahalle kabadayısı hırsız Necmi, grubun planlarını bozar. Yolun sonunun nereye varacağından bihaber olan grup, kimi zaman engebeli kimi zamansa kolay geçen bu yolculukta kendilerini türlü maceraların içerisinde bulurlar.

Yönetmen: Bora Onur
Oyuncular: Sera Tokdemir, Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu
Tür: Komedi
Süre: 1sa 51 dk
Vizyon Tarihi: 16 Şubat 2024
CGV MARS DAĞITIM