Çapkın – Spread

BARBARIAN FILMS VE OCEANA MEDIA FINANCE KATILIMIYLA
BİR KATALYST FILMS YAPIMI
BİR DAVID MACKENZIE FİLMİ

ASHTON KUTCHER
ANNE HECHE
MARGARITA LEVIEVA

ÇAPKIN “SPREAD”

SİNOPSİS

Çapkın, ayrıcalıklı bir hayat sürebilmek için kadınları yatağa atarak bu uğurda ilerleyen  Nikki’nin (Ashton Kutcher) eğlenceli öyküsünü anlatıyor. Nikki, bir yandan Hollywood Tepeleri’nde yaşamasına olanak sağlayan orta yaşlı bayan avukat Samantha (Anne Heche) ile ilişkisini yürütürken, bir yandan çılgın partilere ev sahipliği yapıp, kolleksiyonundaki kadınlara her an bir yenisini eklerken, diğer yandan da sırlarını bizimle paylaşıyor.

Nefes kesen bir güzelliğe sahip garson Heather (Margarita Levieva) ile tanışıncaya kadar, her şey Nikki için yolunda gitmektedir. Nikki için Heather, hiç bilmediği sular gibidir ancak yine de onunla da hep oynadığı oyunu oynamaya çalışır. Nikki ile Heather kendilerini, birbirlerine üstünlük sağlama çabası içinde cinsellik dolu bir oyunun içinde bulurlar. Pahalı restoranlarda yemekler ve lüks partiler içeren bir oyun…Ta ki hayatlarının gerçeği,onları aşk ve para arasında bir seçim yapmaya zorlayana kadar… Yer yer Şampuan, Tiffany’de Kahvaltı ve Amerikan Jigolo gibi klasiklerden izler taşıyan Çapkın, bir cinsel istismarcı ve avlarının profillerini başarıyla tasvir ediyor.

Los Angeles ,Nikki’nin başarılı zamanlarında şık ve lüks mekanlarıyla ve gidecek bir yeri olmadığında ise ucuz döküntü motelleriyle filme eşlik ederken adeta başlı başına bir karakter gibi de rolünü almakta. Nikki Hollywood’un hayallerinin de, kabuslarının da tadına bakıyor. Yardımcı oyuncular ise Emily (Rachel Blanchard) gibi Nikki’nin yakışıklılığına kendini kaptıran, sonrasındaysa kendini bomboş ve kullanılmış hisseden muhteşem kadınlar ve Nikki ile birbirine gerçekten bağlı ve Nikki’nin elinin altında faydalanabileceği kadın kalmadığında ona destek olan  en iyi arkadaşı Harry (Sebastian Stan) gibi gerçek erkeklerden oluşmakta.

Yönetmenliğini David Mackenzie (“Hallam Foe”, “Young Adam-Tutku Nehri”)’nin yaptığı Çapkın, seks ve paranın cazibesi ile Hollywood’un güzel insanlara adanmış göz kamaştıran hayat öykülerini ve Nikki’nin söz konusu öykülerin içindeki hayat tarzını yaşayabilmek için sonunda ödemek zorunda kalacağı bedeli başarıyla gözler önüne sermekte.

OYUNCULAR HAKKINDA

ASHTON KUTCHER (NIKKI)

Ashton Kutcher, ekranda ve beyazperdede, gerek kamera önünde gerekse kamera arkasında iz bırakmayı başarmıştır. 2009 yapımı bir drama olan ve başrollerini Michelle Pfeiffer ve Kathy Bates ile paylaştıkları “Kişisel Etkiler – Personal Effects”i, bir kara mizah olan “Çapkın” izlemiş; Kutcher,başrollerini Anne Heche ile paylaştığı filmin aynı zamanda yapımcılığını da üstlenmiştir.

Toplamda 8 sezon yayında kalan Fox/Carsey Werner yapımı “That’70s Show” adlı komedi dizisinde Michael Kelso olarak  tanındı. Kendi yapım şirketi olan Katalyst ile, MTV’nin hit dizisi “Punk’d” ve reality dizisi  “Beauty and the Geek”in yaratıcı ve yapımcılığını üstlendi. Katalyst, aralarında ABC’de yayınlanmakta olan Tyra Banks’in başarılı ortak yapımı “True Beauty” ve  CBS’te yayınlanmakta olan “Game Show in my Head” in de olduğu birçok başarılı dizi ve filme imza atmıştır. 2008 yılında Katalyst kendi New Media departmanını kurmuş ve www.blahgirls.com adresinde bulunan web tabanlı animasyon dizisi “Blah Blah Blah”ı gerçekleştirmişti.

Kutcher, aralarında Cameron Diaz ile başrolü paylaştığı “What Happens In Vegas-Burada Olan Burada Kalır”, Kevin Costner ile oynadığı “The Guardian-Koruyucu” , “A Lot Like Love-Aşk Gibi Birşey”, kültleşen hit “Dude, Where’s My Car- Çılgınlar Ve Sevgililer”, ve Katalyst yapımı filmler “The Butterfly Effect- Kelebek Etkisi” ve “Guess Who-Bak Kim Gelmiş” in de olduğu birçok gişe filminde rol almıştı.

Başarılı bir animasyon olan “Open Season-Çılgın Dostlar”  filminde Elliot karakterine sesiyle can verdi. 2010 yılında bir Lionsgate filmi olan “Killers” da Katherine Heigl ile oynadı.

Kutcher ; Homestad, Iowa’da ikiz erkek kardeşi ablası ve anne babasıyla yaşayacağı bir çiftlikte doğup büyümüştür. Iowa Üniversitesi’nde Biyokimya Mühendisi olarak sürdürdüğü eğitim hayatının masraflarını Cedar Rapids’deki General Mills fabrikasında tahıl tozlarını süpürerek karşıladı. Yerel bir model/yetenek avcısı tarafından keşfedildikten sonra Kutcher ilgi duyduğu oyunculuğu yapabilmek ve kariyerini geliştirmek için New York’a taşındı.

FİLMOGRAFİ

No Strings (Kurgu)
2010 Killers
2010 Valentine’s Day
2009 Personal Effects
2009 Spread
2008 What Happens in Vegas
2008 Miss Guided (TV dizisi)
2006 Boog and Elliot’s Midnight Bun Run (video)
Elliot (ses)
2006 Open Season
Elliot (ses)
2006/I The Guardian
2006 Bobby
1998-2006 That ’70s Show (TV dizisi)
2005 Robot Chicken (TV dizisi)
2005 A Lot Like Love
2005 Guess Who
2004 The Butterfly Effect
2003 My Boss’s Daughter
2003 Just Married
2002 Grounded for Life (TV dizisi)
2001 Texas Rangers
2001 Just Shoot Me! (TV dizisi)
2000 Dude, Where’s My Car?
2000 Reindeer Games
2000 Down to You
1999 Coming Soon

ANNE HECHE (SAMANTHA)

Anne Heche hem sinemada hem de televizyon ve sahnede istisna bir aktrist olduğunu çoktan kanıtlamıştır. Yeteneklerinden övgüyle bahsedilen eleştirilerin yanı sıra hem Tony hem de Emmy ödüllerine pek çok kereler aday gösterilmiş ve kazanmıştı.

Anne en son bir ABC şovu olan “Men in Trees”  de, tam bir kadın düşkünü olan eski nişanlısını unutmak için Alaska’ya taşınan ancak kendini bir anda etrafını çeviren erkeklerin arasında bulan, bir kadınlar arası ilişki uzmanını canlandırdığı şovda boşrolde yer almıştır.

Herche ilk Emmy ödülünü 2004 Lifetime Television’da başrollerini Diane Ladd ile paylaştığı “Gracie’s Choice – Gracie’nin Seçimi” adlı filmde uyuşturucu bağımlısı bir anneyi canlandırdığı rolü ile almıştır. 2005 yılında, “Fatal Desire-Öldüren Arzu” ve 16 milyon izleyiciye ulaşan CBS’te “Silver Bells-Gümüş Çanlar”filminde rol aldı. Aralarında “Nip/Tuck”, “Everwood”, “Ally McBeal” yer aldığı pek çok dizide ve HBO yapımı, yönetmenliğini Cher’in üstlendiği “If These Walls Could Talk-Duvarların Dili Olsa” filmindeki konuk oyuncu performanslarıyla da unutulmaz karakterler yaratmıştı.

Beyazperdede  Heche, bir New Line yapımı olan yönetmenliğini Jonathan Glazer’ın yaptığı “Birth-Doğum” filminde Nicole Kidman ve Lauren Bacall ile kamera karşısına geçti. Filmde Kidman arkadaşları (Heche) ve ailesi tarafından tersine inandırılmaya çalışılmasına rağmen 10 yaşındaki bir çocuğun ölen kocasının ruhunu taşıdığına inanan bir kadını canlandırıyor. “Birth-Doğum”, 2004 yılında Venedik Film Festivali ve Deauville Film Festivali’nde gösterilmişti.

Heche, Robert DeNiro ve Dustin Hoffman ile birlikte kamera karşısına geçtiği Barry Levinson’ın “Wag the Dog-Başkanın Adamları” filmiyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Ulusal Eleştirmenler Birliği ödülünü kazandı. Bir önceki sene Harrison Ford ile “Six Days Seven Nights-Altı Gün Yedi Gece” de rol aldı. “Volcano-Volka”n filminde Tommy Lee Jones ile başrolleri paylaştı. Donnie Brasco’ daki rolüyle de eleştirmenlerden olumlu tepkiler aldı. Gus Van Sant’ın yeniden çektiği “Psycho-Sapık” filminde Vince Vaughn ve Julianne Moore ile başrolleri paylaştı. Montreal Film Festivali’nde gösterilen “Auggie Rose-Şüphe Ötesi” filminde de Jeff Goldblum ile başrolde oynadı. 2002 yılında Heche, Denzel Washington ile “John Q” filminde oynadı ve bir Miramax yapımı olan “Prozac Nation-Prozac Toplumu”nda Christina Ricci ile kamera karşısına geçti. Diğer rol aldığı filmler arasında Ed Harris ile oynadığı Agnieska Holland’ın “The Third Miracle-Üçüncü Mucize”, Demi Moore ve Alec Baldwin ile oynadığı “The Juror-Jüri”, “Walking and Talking”, “The Wild Side”, “Twist of Fate”, “Pie in the Sky”, Melanie Griffith ile “Milk Money”, “The Investigato”r and “I’ll Do Anything” yer almakta.

2002 yılında, Heche, Broadway’de ilk başrolünü, büyük beğeni toplayan ve ona Tony Ödülü kazandıran “Proof” adlı oyunda oynadı. Tiyatro Eleştirmenleri Birliği’nden o kadar iyi eleştiriler aldı ki oyun uzatıldı ve oyun son dönemlerin en uzun süre gösterimde kalan müzikal dışı oyunu olarak tarihteki yerini aldı.  2004 yılında büyük bir zaferle Broadway sahnelerine geri döndü. Alec Baldwin ile başrollerini paylaştığı oyundaki performansı ona En İyi  Kadın Oyuncu Adaylığını getirdi.
Aynı zamanda bir yazar ve yönetmen olan Heche, kısa metrajlı “Reaching Normal” filmini yazdı ve yönetti. Showtime kanalı için “First Director Series” ile “If These Walls Could Talk II-Duvarların Dili Olsa” devam filmini yazıp yönetti. Eylül 2001’de Simon & Schuster tarafından yayınlanan Anne’in otobiyografisi “Call Me Crazy” kısa sürede The New York Times ve Los Angeles Times’ın en çok satanlar listesinde yerini aldı.

FİLMOGRAFİ
2011 Rampart  (çekiliyor)
2011 Cedar Rapids
2009-2010 Hung (TV dizisi)
2009 Spread
2008 Toxic Skies
2006-2008 Men in Trees (TV dizisi)
2007 Superman/Doomsday (video)
Lois Lane (ses)
2007 Masters of Science Fiction (TV dizisi)
2007 What Love Is
2007 Suffering Man’s Charity
2006 Fatal Desire (TV filmi)
Tanya Sullivan
2005-2006 Higglytown Heroes (TV series)
2005 Silver Bells (TV filmi)
2005 Nip/Tuck (TV dizisi)
2005 Sexual Life
2004-2005 Everwood (TV dizisi)
2005 True (TV filmi)
2004 The Dead Will Tell (TV filmi)
2004 Birth
2004 Gracie’s Choice (TV filmi)
2002 John Q
2001 Prozac Nation
2001 Ally McBeal (TV dizisi)
2000 One Kill (TV filmi)
2000 Auggie Rose
1999 The Third Miracle
1998 Psycho
1998 Return to Paradise
1998 Six Days Seven Nights
1997-1998 Ellen (TV dizisi)
1997 Wag the Dog
1997 I Know What You Did Last Summer
1997 SUBWAY Stories: Tales from the Underground (TV filmi)
1997 Volcano
1997 Donnie Brasco
1996 If These Walls Could Talk (TV filmi)
1996 Pie in the Sky
1996 The Juror
1996 Walking and Talking
1995 Wild Side
1995 Kingfish: A Story of Huey P. Long (TV filmi)
1994 The Investigator (TV mini dizi)
1994 Milk Money
1994 Girls in Prison (TV filmi)
1994 Against the Wall (TV filmi)
1994 I’ll Do Anything
1993 The Young Indiana Jones Chronicles (TV dizisi)
1993 The Adventures of Huck Finn
1993 An Ambush of Ghosts
1992 O Pioneers! (TV filmi)
1987-1992 Another World (TV dizisi)
1991 Murphy Brown (TV dizisi)

FİLM EKİBİ HAKKINDA
JASON GOLDBERG (YAPIMCI)

Jason Goldberg, Dijital Medya, Televizyon ve Film dallarında orijinal medya içeriği hazırlayan Katalyst’ın kurucuları ve ortakları arasındadır ve söz konusu şirketi Ashton Kutcher ile birlikte 2000 yılında kurmuşlardır. 2002 yılında, Goldberg ve Kutcher 8 sezon boyunca yayınlanan MTV’nin başarılı şovu “Punk’d’a” birlikte imza attılar. 2005 yılında, CW’de yayınlanmakta olan çok büyük başarılar elde etmiş olan ve beşinci sezonunu geride bırakmış olan “Beauty and the Geek’i” yaptılar. ABC ise geçen yaz ikilinin “Miss/Guided” adlı dizilerini yayınladı. Bir sonraki televizyon şovları arasında CBS Kanalı’nda yayınlanan “Game Show in my Head” ile Tyra Banks ile ABC Kanalı için ortak yapımcılığını üstlendikleri ve halen yayımlanmakta olan “True Beauty” yer almaktadır.  2004 yılında, şirket ilk başarılarını Butterfly Effect-Kelebek Etkisi ile yakalarken bir yandan da film, Kutcher ve Katalyst Films’i New Line Cinema ile bir araya getirmiş oldu. Bir sonraki yıl, ikili Columbia Pictures için başrollerini Kutcher ve Bernie Mac’ın paylaştıkları Guess Who’nun yapımcılığını üstlendi. Spread-Çapkın ise ikilinin Kutcher’ın başrolünü üstlendiği üçüncü filmleri.

FİLMOGRAFİ

Killers (Yapımcı)
2009-2010 True Beauty (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı – 3 bölüm)
2010 Numbnuts (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı)
2009 The Beautiful Life: TBL (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı – 2 bölüm)
2009 Game Show in My Head (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı – 8 bölüm)
2009 Spread (Yapımcı)
2008-2009 Opportunity Knocks (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı)
2008 Miss Guided (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı – 3 bölüm)
2008 Pop Fiction (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı)
2005-2007 Beauty and the Geek (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı – 36 bölüm)
2007 Room 401 (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı – 1 bölüm)
2007 Adventures in Hollyhood (TV dizisi belgesel) (Yürütücü Yapımcı – 8 bölüm)
2007 The Real Wedding Crashers (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı – 7 bölüm)
2005 Guess Who (Yapımcı)
2004 You’ve Got a Friend (TV dizisi belgesel) (Yürütücü Yapımcı – 7 bölüm)
2004 The Butterfly Effect (executive producer)
2003 Punk’d (TV dizisi) (Yürütücü Yapımcı)
1999 Love Lies Bleeding (Yürütücü Yapımcı)
1998/I Wild Horses (Yapımcı)
1997 Lovelife (Yardımcı Yapımcı)
1997 A Brooklyn State of Mind (Yardımcı Yapımcı)

PETER MORGAN (YAPIMCI)

Los Angeles, California’da doğup büyüyen Peter Morgan’ın sinema tutkusu öyle büyüktür ki ilk kısa metrajlı filmini on yaşında çekmiştir.

Yirmi üç yaşında Morgan, başrolünü Drew Barrymore’un oynadığı Poison Ivy-Zehirli Sarmaşık adlı ilk senaryosunu New Line Cinema’ya sattı. Morgan’ın New Line Cinema ile yaptığı ve New Line Cinema’ya Morgan’ın eserleri üzerinde öncelik tanıyan anlaşma çerçevesinde yapılan çalışmalar sonucunda, Morgan yapımcılık becerisini günden güne geliştirerek,altı yılı aşan bir sure zarfında, aralarında Poison Ivy 2 ve 3, National Lampoon Senior Trip, ve Big Girls Don’t Cry’ın da yer aldığı altı filme imza attı. Yeteneklerini televizyon sektöründe de kullanmak isteyen Morgan, Hearst Entertainment’ta Jerry Abrams’ın kadrosunda ve New World Television’da da Brandon Tartikoff’un kadrosunda çalışarak şanslarını değerlendirdi ve Brain Dennehey’in başrolünü oynadığı Lying In Wait ile başrolünü Bob Saget’in oynadığı Father And Scout gibi başarılı mini televizyon dizilerinin yapımcılığını gerçekleştirdi.

RKO Pictures’ın Başkan Yardımcılığını yürüttüğü dönemde Morgan Greg Hoblit, Roger Kumble, Jonathan Mostow ve Phillip Noyce ile filmler yaptı ve Sylvester Stallone ve Gabriel Byrne’ın başrollerini paylaştırları Shade filminin süpervizörlüğünü yaptı.

Columbia Pictures’da bulunan Michael Nathanson’un yapım şirketinin Başkan Yardımcılığı’nı yürütürken Morgan Michael ile birlikte Seann William Scott’ın başrolünü oynadığı ve 23 Ocak 2009 tarihinde Columbia Pictures tarafından gösterime sunulan Balls Out: The Gary filminin yapımını gerçekleştirdi.

FİLMOGRAFİ

Killers (Yürütücü Yapımcı)
2009 Spread (Yapımcı)
2009 Balls Out: The Gary Houseman Story (Yürütücü Yapımcı)
1997 Poison Ivy: The New Seduction (video) (Yürütücü Yapımcı)
1996 Poison Ivy II (Yürütücü Yapımcı)
1995 Sharon’s Secret (TV movie) (Yardımcı Yürütücü Yapımcı)
1995 Senior Trip (Yürütücü Yapımcı)
1994 Father and Scout (TV movie) (Yürütücü Yapımcı)
1993 Final Appeal (TV movie) (Yardımcı Yürütücü Yapımcı)
1992 Big Girls Don’t Cry… They Get Even (Yürütücü Yapımcı)
1992 Poison Ivy (Yürütücü Yapımcı)

KARYN MURPHY (ORTAK YAPIMCI)

Aslen Kuzey Carolina’lı olan Karyn Murphy, NYC ile profesyonel fotoğrafçı olarak yaptığı bir iş  bağlantısından sonra 2000 yılında Los Angeles’a taşınmıştır.

Yılların çalışması sonucunda hızla merdivenleri tırmanarak bir yetenek avcısı olduğunda bu işin pek de ilgisini çekmediği fark etti. 2005 yılında, Ashton Kutcher onu kişisel asistanı olarak işe aldı. Günümüzdeyse Katalyst’in film departmanında çalışmaktadır ve Spread-Çapkın filminde ortak yapımcılık görevini yürütmüştür. 2010 yılında gösterime giren bir Lionsgate yapımı olan Killers filminde de ortak yapımcılık görevini üstlenmişti.

FİLMOGRAFİ

2010 Killers (Yardımcı Yapımcı)
2009 Spread (Ortak Yapımcı)

STEVEN POSTER (GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ)

Steven Poster on yaşından beri imgeleri görüntüleme sanatı ve ilmi ile büyülenmiş gibidir. Durağan fotoğçılık ile işe başlayan Poster ondört yaşına geldiğinde film yapmak istediğini biliyordu.

Poster sinematografi kariyerine yirmi bir yaşında doğduğu şehirde, Chicago’da, televizyonlara reklam filmleri, belgeseller ve endüstriyel filmler çekerek başladı. Kısa sürede sinema filmleri çekmeye başladı ve Close Encounters of the Third Kind-Üçüncü Türle Yakın İlişkiler ve Blade Runner-Bıçak Sırtı filmlerinde İkinci Birim Görüntü Yönetmenliği görevini üstlendi. Görüntü Yönetmeni olarak Poster, aralarında Emmy-adayı olan “Mrs. Harris”, Stuart Little 2, Daddy Day Care, Rocky V, The Cemetery Club, Life Stinks, Opportunity Knocks, Next of Kin, Big Top Pee-wee ve Testament’ın da yer aldığı çok geniş yelpazede filmler çekmiştir. Ridley Scott’ın Someone To Watch Over Me adlı filmi ile En İyi Sinematografi dalında ASC adayı gösterilmiştir. Poster, Patrice Leconte’nin yönetmenliğini üstlendiği Fransa’da Fransızca olarak çekilmiş olan Une Chance sur Deux filmini çeken ilk ve tek Amerikalı filmci olma ayrıcalığına sahiptir.

2008 yılının başlarında, Poster başrollerini Cameron Diaz, Frank Langella ve James Marsden’in paylaştığı Richard Kelly’nin yazıp yönettiği The Box filminin çekimlerini tamamladı. Bu genç ve yenilikçi yönetmenle çektikleri üçüncü film. İş birlikleri çok başarılı bir kült film olan Donnie Darko ile başlayıp 2006 yılında Cannes Film Festivali’nde yarışmak üzere seçilen Southland Tales-Kıyamet Öyküleri ile devam etti.

Sayısız televizyon projesinin yanı sıra Poster, büyük beğeni toplayan televizyon filmleri “Roswell” ve “The Color of Justice and Courage” ile pek çok tartışmaya konu olan ödüllü Madonna videosu “Like A Prayer’ı” çekmişti.

FİLMOGRAFİ

2009 The Miles Davis Documentary (TV belgesel) (çekiliyor)
2011 Flypaper (Kurgu)
2010 Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore
2009/I The Box (Görüntü Yönetmeni / Steven B. Poster olarak)
2009 Spread
2008 Raising the Bar (TV dizisi)
2006 The Danny Comden Project (TV filmi) (Steven B. Poster olarak)
2006 Southland Tales (Görüntü Yönetmeni)
2006 The Loop (TV dizisi)
2005 Mrs. Harris (TV filmi) (Görüntü Yönetmeni)
2004 Tap Heat (kısa film)
2003 Daddy Day Care
2002 Stuart Little 2
2001 Donnie Darko (Görüntü Yönetmeni)
2001 The Oscar Legacy (Belgesel)
1998 Une chance sur deux (Steven B. Poster olarak)
1998 The American Experience (TV dizisi belgesel)
1997 RocketMan
1997 Color of Justice (TV filmi) (Steven B. Poster olarak)
1997 Boys Life 2 (“Nunzio’s Second Cousin” bölümü / Steven B. Poster olarak)
1996 Once You Meet a Stranger (TV filmi)
1995 Present Tense, Past Perfect (TV kısa film)
1994 Roswell (TV movie) (Görüntü Yönetmeni)
1993 The Cemetery Club
1992 The Bat, the Cat, and the Penguin (TV belgesel) (Görüntü Yönetmeni)
1991 Life Stinks (Görüntü Yönetmeni)
1990 Rocky V (Görüntü Yönetmeni)
1990 Madonna: The Immaculate Collection (video) (video “Like a Prayer” / Steven B. Poster olarak)
1990 Disneyland’s 35th Anniversary Special (TV filmi) (Steven B. Poster olarak)
1990 Opportunity Knocks (Görüntü Yönetmeni)
1989 Next of Kin
1988 Big Top Pee-wee
1988 Aloha Summer
1987 Someone to Watch Over Me (Görüntü Yönetmeni)
1987 I’ll Take Manhattan (TV mini serisi) (Steven B. Poster olarak)
1986 Courage (TV filmi)
1986 The Boy Who Could Fly
1986 Blue City
1985 The Heavenly Kid
1985 The New Kids
1983 Testament
1983 The Adventures of Bob & Doug McKenzie: Strange Brew (Görüntü Yönetmeni)
1983 The Cradle Will Fall (TV filmi) (Steven B. Poster olarak)
1983 Spring Break (Görüntü Yönetmeni)
1982 Mysterious Two (TV filmi)
1981 Coward of the County (TV filmi) (Steven B. Poster olarak)
1981 Dead & Buried (Steve Poster olarak)
1980 Blood Beach
1979 Beggarman, Thief (TV filmi)
1979 The Night Rider (TV filmi)
1978 The Grass Is Always Greener Over the Septic Tank (TV filmi)
1978 What Really Happened to the Class of ’65? (TV dizisi)
1973 Another Saturday Night (kısa film)

BARBARIAN FILMS VE OCEANA MEDIA FINANCE KATILIMIYLA
BİR KATALYST FILMS YAPIMI
BİR DAVID MACKENZIE FİLMİ

Yönetmen: DAVID MACKENZIE
Senaryo: JASON HALL, PAUL KOLSBY
Yapımcılar: JASON GOLDBERG, ASHTON KUTCHER and PETER MORGAN
Yürütücü Yapımcılar: MYLES NESTEL, ANTHONY CALLIE
Yürütücü Yapımcılar: AARON KAUFMAN, RON HARTENBAUM, DOUGLAS KUBER, PAUL KOLSBY,
JOHN LIMOTTE
Ortak Yapımcı: ELLIOT KAUFMAN, ASHTON KUTCHER, SPREAD, ANNE HECHE, MARGARITA LEVIEVA, SEBASTIAN STAN, RACHEL BLANCHARD, MARIA CONCHITA ALONSO
Oyuncu Seçimi: DAVID RUBIN, CSA, RICHARD HICKS, CSA
Görüntü Yönetmeni: STEVEN POSTER, ASC
Yapım Tasarım: CABOT MCMULLEN
Kurgu: NICHOLAS ERASMUS
Orijinal Müzik: JOHN SWIHART
Müzik Süpervizörü: ELIZABETH MILLER
Kostüm Tasarım: RUTH CARTER
Yapım Sorumlusu: MARK MORAN
Gösterim Tarihi: 24 Aralık 2010
Dağıtım: Duka Film
İthalat: Duka Film
YAPIMCILAR :JASON GOLDBERG, ASHTON KUTCHER & PETER MORGAN
YÜRÜTÜCÜ YAPIMCILAR: MYLES NESTEL, ANTHONY CALLIE, AARON KAUFMAN,RON HARTENBAUM, DOUGLAS KUBER, PAUL KOLSBY, JOHN LIMOTTE
SÜRE: 91 DAKİKA

Resimler:

Bir yanıt yazın