Ekip: Siberay – Güneş Fırtınası

EKİP : SİBERAY – GÜNEŞ FIRTINASI

Konu: Dünyaya vuran güneş fırtınasıyla birlikte tüm dünyada internet kesilir. İnternetin kullanılamaz halde olmasından faydalanan kötü amaçlı bir bilgisayar korsanı birçok uygulamaya ve çevrimiçi oyunlara zarar verir. Ekip Siberay bu sorunla ilgilenmek için toplanan dört kişilik bir ekibe katılır. Kendini farklı alanlarda geliştiren çocuklar internet gelmeden kötü amaçlı bilgisayar korsanını bulmak ve zarar gören platformları onarmak için özel bir sunucu kullanarak Siber Dünya’ya geçer.

Ekip: Siberay – Güneş Fırtınası, kötü planları olan bilgisayar korsanını bulmak için zorlu bir maceraya atılan Ekip Siberay’ın hikayesini konu ediniyor. Güneş fırtınası dünyayı etkisi altına almıştır. Bu tüm dünyada internetin kesilmesine neden olur. Yaşanan felaketi fırsat bilen kötü niyetli bir bilgisayar korsanı, birçok uygulamaya ve çevrimiçi oyunlara zarar verir. Bu sorunla ilgilenilmesi için oluşturulan dört kişilik ekibe Ekip Siberay da dahil olur. Ekip, internet gelmeden önce bilgisayar korsanını bulup, zarar gören platformları onarmak için özel bir sunucu kullanarak Siber Dünya’ya geçer.

Yönetmen : H. Sinan GÜNGÖR, Yunus Emre ÇAKIR
Senaryo : Ali Hakan KAYA, Sinem DOĞANGÖNÜL
Görüntü Yönetmeni : Halil ÖZTÜRK
Yapımcı : Outline Animation And Games – S. Murat KAYA
Müzik ve Sound Supervizor: Ali BAKAN
Ses Tasarım ve Foley : Gökhan TERLEMEZ
Seslendirme Yönetmeni : Eray ESEROL
Seslendirme Yönetmen Yardımcısı: Kıvılcım Toprakkale
Seslendirme : Osman Tunca SOYSAL, İrfan KILINÇ, Elif Aykanat ÖZCAN, İpek ÖZDİNÇ, Duygu BİÇER, Burçak KAYA, Gizem ESKİDUMAN, Ayşe Berna KONUR, Filiz YİĞİTBAŞI, Yaprak Selin ONAT, Günay GÜNAY, Öykü KAYA, Eray ESEROL
Film Müziği : Tamam Dostum- Deniz YILMAZ
Dublaj Kayıt: Volkan Yırtıcı (Detay Müzik)
Dublaj Ses Edit, Montaj: Erkan Tatoğlu
Müzik Mix: Erkan Tatoğlu
Tür: Animasyon
Süre: 1 sa 12 dk
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2024
A 90

Fragman