Hep Yek – Aşiret

HEP YEK – AŞİRET 5 NİSAN’DA SİNEMALARDA

Efsane komedi filmi serisi olan HEP YEK’in 7.filmi HEP YEK – AŞİRET yine birbirinden komik durumlarıyla 5 Nisan’da sinemalardaki yerini alacak.

KONU: Altan ve Gürkan, son filmde düğünden kaçmasına sebep oldukları İç Anadolu’nun en tehlikeli mafyasının kızı olan Yasemin’i, Hakkari’deki aşiretin elinden geri almaya çalışacaktır. Bir yandan Ejder, bir yandan Engizisiyon Cemal’in ölüm tehditleri altında olan Altan ile Gürkan, Aşiret’in can alıcı gücüne uyandıklarında yine bir çuval inciri berbat edecek saçmalıklara imza atacaklardır.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Bilal Kalyoncu’nun üstlendiği Hep Yek: Aşiret, mafyanın kızını bir aşiretin elinden kurtarmaya çalışan Gürkan ve Altan’ın başlarına gelenleri konu ediniyor. Altan ve Gürkan, Yasemin’in düğünden kaçmasına neden olur. Bu durum üzerine ikili, İç Anadolu’nun en tehlikeli mafyasının kızı olan Yasemin’i, Hakkari’deki aşiretin elinden geri almak için zorlu bir maceraya girişir. Bu süreçte Ejder ve Engizisiyon Cemal’in ölüm tehditleri ile boğuan Altan ve Gürkan, Yasemin’i geri almaya çalışırken bir bir çuval inciri berbat ederek kendilerini türlü saçmalıkların içerisinde bulurlar.

Yönetmen: Bilal Kalyoncu
Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Önder Açıkbaş, Savaş Satış, Berdan Mardini, Merve Cin, Halil İbrahim Göker, Bahattin Cüneyt Aksakal, Bulut Demirtürk, Tivorlu İsmail ve Ufuk Özkan
Senaryo: Bilal Kalyoncu
Yapımcı: Bilal Kalyoncu
Yapım: 2506 Sinema TV
Yapım Yılı: 2024
Tür: KOMEDİ MACERA AKSİYON
Süre: 85 Dakika
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2024
CGV MARS DAĞITIM

Fragman