Her Şey Aşk İçin

Zafer Algöz’ün kendi hikâyesinden yola çıkılarak senaryosu oluşturulan “Her Şey Aşk İçin” filmi 20 Ekim’de Sinemalarda!

Konu: Sedef ve Alper aşklarının taçlandırmak üzerelerdir. Alper ve ailesi Sedef’i istemeye giderler. Sedef’in dedesi Emekli Albay İskender, Alper’in askerliğini bedelli yaptığını öğrenince bu evliliğe rıza göstermez. Şimdi ortada çözülmesi gereken büyük bir problem vardır. İskender bu evliliğe tek bir şart ile izin verir. O da Alper’i kendisinin çiftliğinde 30 günlük bir askeri eğitime tabii tutmak. Alper bu teklifi kabul eder ancak bu sandığından çok daha zor durumlarla karşılaşacağından haberi yoktur. İskender, en ağır askeri eğitimi uygular. Alper isyanlar içerisinde İskender’in verdiği eğitimleri yapar. Alper, eğitim sırasında İskender’in vasiyetini bulur. Artık Alper için durumu tersine çevirme fırsatı doğar. Ancak ortada yarım kalan bir aşk ve giderek hafızasını kaybeden bir adam vardır. İskender Alzheimer’dır ve Alper vasiyeti İskender ölmeden yerine getirmek için beraber yola çıkarlar.

“Her Şey Aşk İçin” yazısını okumaya devam et

41 Kere Maşallah

41 Kere Maşallah

Konu: Bir taraftan anne, baba baskısı, diğer taraftan Pelin’e olan amansız aşkı ama O’na açılamaması için bir de büyü… Lise yıllarında kalbini kırdığı bir kız tarafından büyü yapılan Naci’yi, büyüyü bozmak isterken yaşayacağı trajikomik olaylar bekliyor. Filmlerin aranan figüranı Naci, amansız aşkı Pelin’e kavuşabilmek için kendisine yapılmış büyüden kurtulması gerekmektedir. Naci tam 40 tane kızı 3 ayda kendine aşık etmeyi başarabilecek midir?

Yönetmen: Ahmet Kapucu
Oyuncular: Ulaş İnan Torun, Ekin Türkmen, Asuman Dabak, Kemal Uçar, Eslem Akar, Tuncay Beyazıt, Eylül Öztürk, Mehmet Çelik, Bülent Mert, Damla Canbaz, İlkin Tüfekçi, Aslı Bankoğlu, İlayda Ayan, Alara Turgut, Ayşegül Çınar, Merve Şişman, Selin Ençok, Aylin Ençok, Taner Durmaz, Fidan Özen, Melek Tanker, Furkan Erdoğan, Görkem Koçin, Suat Özkan, Deniz Oral, Serkan Çolak, Denisa Gültekin
Yapımcı: Bilal Kalyoncu

“41 Kere Maşallah” yazısını okumaya devam et

Aşk Yolunda

AŞK YOLUNDA 19 KASIM 2021 SİNEMALARDA !

“O yüzük bu parmağa girecek” mottosu ile yola çıkan film, Seçil Çömlekçi’nin 2019 yılında yayımlanan kitabı ‘Bizimkisi Bir Ah Hikayesi’nden uyarlandı. Filmin senaryosunu Seçil Çömlekçi yazarken senaryo süpervizörlüğünü aynı zamanda filmin yönetmeni olan Ahmet Kapucu yaptı. Yapımcılığını Aytaç Medya adına Aytaç Ağdağ yaparken başrollerini Çiğdem Batur, Şahin Irmak, Bora Cengiz üstlendi, onlara Asuman Dabak, Bengi İdil Uras, Ayhan Taş, Çetin Altay, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Alev Oraloğlu, Belinay Köle, Kaan Güvenilir ve Yağız Bankoğlu eşlik etti.

Filmde, şanssızlığı her yerde başına bela olan güzeller güzeli Bade, tam evlenme teklifi alacağı sırada sevgilisi Arda ondan ayrılır ve Bade kendini bir baht açma yolculuğunda bulur. Falcılar, hocalar, terapiler, yeni çıkmış tüm öğretiler gibi bir dolu yol denedikten sonra yepyeni bir fikir düşer önüne: Şanssızlığının nedeni Atalarının aldığı ahlar olabilir…Bu ahın sorumlusunu ararken kendini ebesinin köyünde bulan Bade’nin en büyük yardımcısı ise kendi gibi şanssız biri olan Yusuf’tur. İkili girdikleri türlü maceraların sonunda şanssızlıklarının en büyük şansı olduğunu anlayabilecekler midir?

“Aşk Yolunda” yazısını okumaya devam et

Fazla Şaapma

Fazla Şaapma

Fazla Şaapma’da, günümüzde bir çok insanın yaşadığı kendini değerli hissetme savaşını izliyoruz. Arnon Grunberg’in “Her şey bir nedenle olur, olmuyorsa da bir nedeni vardır.” sözünden yola çıkan Fazla Şaapma, bir öğretmen çocuğu olan Ömür’ün, askerlik sonrası geçirdiği işsizlik döneminden sonra iş hayatında tutunma çabasını ve bu arada yaşadığı aşkı trajikomik bir şekilde perdeye getiriyor.

Yönetmen: Ahmet Kapucu
Oyuncular: Ömür Özdemir, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler
Gösterim Tarihi: 05 Kasım 2021
Dağıtım: Chantier Films
Yapım: Son Kare Medya ve Prodüksiyon

“Fazla Şaapma” yazısını okumaya devam et

Şeflerin Şefi

ŞEFLERİN ŞEFİ – 20 AĞUSTOS 2021 SİNEMALARDA !

Çocukluklarından beri birbirlerine rakip olarak büyüyen Karadenizli Cemal ile Adanalı Halil’in rekabeti babalarından kalma restoranların başına geçtikten sonra da devam eder.

Cemal’in kızı Fatoş ile Halil’in oğlu Umut’un başlayan gizli aşkı ise ortaya çıktıktan sonra Cemal ile Halil’in rekabeti başka bir boyuta taşınır. Tam bu esnada yıllar sonra mahalleye dönen Yasemin, iki kafadarın kafasını karıştırıp rekabeti başka bir noktaya ulaştırır. Cemal ile Halil’in rekabeti sonlandırmak için verdikleri karar ise tüm mahalleyi şaşkına çevirecektir. Halil, Cemal’e meydan okuyarak dünyaca ünlü TV programı Şeflerin Şefi programına katılmayı ve yarışmayı kaybedenin mahalleyi terk etmesi konusunda iddiaya girer. Cemal, bu meydan okumayı kabul eder ve iki kafadar yarışmaya katılmaya karar verir. Tabi bu durum hem Umut, hem Fatoş hem de Yasemin için büyük bir sürpriz olacaktır.

“Şeflerin Şefi” yazısını okumaya devam et