Sevmek Yüzünden

Sevmek Yüzünden

Sevmek yüzünden ilk fragman şimdi yayında! 22 Mart’ta Sinemalarda

Senaryosu Seçil Çömlekçi ve Ahmet Kapucu’nun yazdığı, yönetmenliği Ahmet Kapucu’ya ait film PRT Film- 2518 Film yapım şirketlerinin ortaklığında hayata geçirildi. Başrolleri Ayça Ayşin Turan ve Serhat Teoman’ın paylaştığı Sevmek Yüzünden 22 Mart’ta seyircisine kavuşuyor!

Film Özeti: Bir aşk hikayesinin doğuşunun aktarıldığı filmde, beklenmedik bir anda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan ve bu süreçte hemcinsi için mücadele eden güçlü bir kadının hikayesi anlatılıyor. Ayça Ayşin Turan, sürekli anlatılan beyaz atlı prens hikayelerinden bıkıp, kendi hayatına yön vermeye çalışan İdil’i canlandırırken, Serhat Teoman ise yaşadığı kaybın ardından kendi kabuğuna çekilen Ömer’e hayat veriyor.

Ahmet Kapucu yönetmenliğinde vizyona girecek Sevmek Yüzünden, beklenmedik bir anda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan ve bu süreçte hemcinsi için mücadele eden güçlü bir kadının hikayesini konu ediniyor. Ayça Ayşin Turan, sürekli anlatılan beyaz atlı prens hikayelerinden bıkıp, kendi hayatına yön vermeye çalışan İdil’i canlandırırken, Serhat Teoman ise yaşadığı kaybın ardından kendi kabuğuna çekilen Ömer’e hayat veriyor.

Yönetmen: Ahmet Kapucu
Oyuncular: Serhat Teoman, Ayça Ayşin Turan, Ali Gözüşirin, Ezgi Şenler
Senarist Seçil Çömlekçi, Ahmet Kapucu
Ülke Türkiye
Yapım yılı 2024
Dil Türkçe
Tür: Dram Romantik
Süre: 1 sa 44 dk
Vizyon Tarihi: 22 Mart 2024
Dağıtımcı TME (The Moments Entertainment)