The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı

The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı

Jason Statham’ın 2024 Yılındaki İlk ve Tek Aksiyon Filmi The Beekeper, Dünyayla Aynı Anda Türkiye’de!

Uzun süredir merak edilen Jason Statham’lı 2024’ün ilk büyük aksiyon filmi The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı filmini dünyayla aynı anda Türkiye’ye geliyor. Suicide Squad, Sabotage ve Fury gibi filmlere imza atan David Ayer’in yönetmenliğindeki film, Ayer ve Statham’ı ilk kez bir araya getirerek 12 Ocak’ta vizyona giriyor.

2024’ün ilk büyük aksiyon filmi The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı; Suicide Squad, Sabotage ve Fury filmleriyle tanınan David Ayer’ın yönetmenliğinde vizyona giriyor. Film, yoğun çatışma sahneleri, yakın dövüşler, araba kovalamaları ve şiddet sahneleri ile ön plana çıkıyor. Bugüne kadarki en heyecan verici filmlerden biri olarak gösterilen ve merakla beklenen filmin başrolünde Hollywood ve hatta dünya sinemasında aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimleri arasında gösterilen Jason Statham yer alıyor. Şimdiye kadar çektiği filmler için köpek balıklarıyla savaşan, adrenalin patlamasıyla süper insan gücüne ulaşan ve kendisini türlü tehlikelerin içine atan Jason Statham, The Beekeper’daki rolü için dublör kullanmadı. Hayatında ilk kez bir arıcı kostümü giyerek arılarla boğuşan ünlü oyuncu, çekim boyunca hiçbir arı tarafından sokulmayarak bu rolün de üstesinden gelmeyi başardı.

“The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı” yazısını okumaya devam et

Cehennem Melekleri 4 – The Expendables 4

Cehennem Melekleri 4 – The Expendables 4

Konu: Filmde, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyon konu alınıyor.

Sylvester Stallone, Jason Statham ve 50 Cent’in başrollerini paylaştığı Cehennem Melekleri 4 (Expend4bles), deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyonu konu alıyor. Her türlü silahı kullanma becerisi ile donanmış dünyanın son savunma hattı Cehennem Melekleri, Rusya ile çıkan nükleer çatışmada göreve çağrılır. Ancak bu görevin üstesinden gelmek için ekibin genişlemesi gerekir…

Film Özeti
Cehennem Melekleri serisi her filminde oyuncu kadrosu ve aksiyon sahneleri açısından sinema sektöründe alternatifi olmayan en önemli yapımlar arasında yer alıyor. Yüksek bütçesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla 2023 yılının en çok beklenen aksiyon filmleri arasında yer alan serinin 4. filminde Sylvester Stallone, Jason Statham, Megan Fox, Andy Garcia, 50 Cent, Dolph Lundgren, Iko Uwais gibi usta oyuncular yer alıyor. Efsane ekip yepyeni ve zorlu bir görev için yeniden bir araya geliyor. Cehennem Melekleri 4 , 22 Eylül’de dünya ile aynı anda Altyazılı – Dublaj / 2D ve 4DX seçenekleriyle Türkiye’de vizyona girecek. Filmde, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyon konu alınıyor.

“Cehennem Melekleri 4 – The Expendables 4” yazısını okumaya devam et

Servet Operasyonu – Operation Fortune

SERVET OPERASYANU
AKSİYON USTALARI YENİDEN BİR ARADA

Aksiyon filmlerinin usta oyuncusu Jason Statham, Operation Fortune:Ruse De Guerre filminde Guy Ritchie ile yeniden bir arada!
Çekimleri Antalya’da tamamlanan ve büyük yankı uyandıran Servet Operasyonu 13 Ocak’ta vizyona girecek.
ABD, İngiltere ve Türkiye’den oluşan küresel istihbarat ittifakının yeni ölümcül silah satışını durdurmak için görevlendirilen çelik ajan Orson Fortune’la tanışmaya hazır olun!
Görevi dünyayı tehdit eden ölümcül bir teknolojiyi ortadan kaldırmak olan
Orson Fortune (Jason Statham), milyarder bir silah tüccarının izini sürecek.
Filmin başrollerinde Jason Statham’a Hugh Grant, Aubrey Plaza ve Josh Hartnett eşlik ediyor. Ayrıca filmde başarılı Türk oyuncu Kaan Urgancıoğlu’da yer alıyor.
Soluk soluğa izleyeceğiniz aksiyon filmi Servet Operasyonu dublaj ve altyazı seçeneğiyle 13 Ocak’ta vizyona giriyor.

“Servet Operasyonu – Operation Fortune” yazısını okumaya devam et

İntikam Vakti – Wrath Of Man

Jason Statham’dan sinemalara müthiş dönüş

İNTİKAM VAKTİ – WRATH OF MAN

Bir Guy Ritchie Filmi

26 Kasım’da Altyazı & Dublaj Seçeneğiyle Sinemalarda!

JASON STATHAM VE GUY RITCHIE, 16 YIL ARADAN SONRA BU MÜTHİŞ AKSİYON İÇİN TEKRAR BİR ARADA!

Aksiyon filmlerinin tartışmasız en büyük yıldızlarından, TETİKÇİ, HIZLI VE ÖFKELİ 7, MEG, CEHENNEM MELEKLERİ, TAŞIYICI filmleriyle hafızalara kazınan Jason Statham, usta yönetmen Guy Ritchie ile uzun bir aradan sonra İNTİKAM VAKTİ filmi için yeniden bir araya geldi. Daha önce LOCK, STOCK AND TWO SMOKING BARRELS, SNATCH ve REVOLVER filmlerinde beraber çalışan ikiliye Josh Hartnett (Lucky Number Slevin), Scott Eastwood (Suicide Squad) ve Post Malone (Spider-Man: Into the Spider-Verse) gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

“İntikam Vakti – Wrath Of Man” yazısını okumaya devam et

Para Kamyonu – Wrath of Man

WRATH OF MAN
22 Ekim’de Sinemalarda!

Aksiyon filmlerinin tartışmasız en büyük yıldızlarından, TETİKÇİ, HIZLI VE ÖFKELİ 7, MEG, CEHENNEM MELEKLERİ, TAŞIYICI filmleriyle hafızalara kazınan Jason Statham, usta yönetmen Guy Ritchie ile uzun bir aradan sonra WRATH OF MAN filmi için yeniden bir araya geldi. Daha önce LOCK, STOCK AND TWO SMOKING BARRELS, SNATCH ve REVOLVER filmlerinde beraber çalışan ikiliye Josh Hartnett (Lucky Number Slevin), Scott Eastwood (Suicide Squad) ve Post Malone (Spider-Man: Into the Spider-Verse) gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

Gizemli bir geçmişe sahip olan H, her hafta milyonlarca dolar taşıma işi yapan bir zırhlı araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. Olağanüstü yetenekleriyle her soygun girişimini neredeyse tek başına engelleyen H bütün dikkatleri üzerine çeker. Kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği, soyguncuların kabusu haline gelen H, ona en büyük kaybı yaşatan adamlardan intikamını almak için her şeyi göze alır.

“Para Kamyonu – Wrath of Man” yazısını okumaya devam et