The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı

The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı

Jason Statham’ın 2024 Yılındaki İlk ve Tek Aksiyon Filmi The Beekeper, Dünyayla Aynı Anda Türkiye’de!

Uzun süredir merak edilen Jason Statham’lı 2024’ün ilk büyük aksiyon filmi The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı filmini dünyayla aynı anda Türkiye’ye geliyor. Suicide Squad, Sabotage ve Fury gibi filmlere imza atan David Ayer’in yönetmenliğindeki film, Ayer ve Statham’ı ilk kez bir araya getirerek 12 Ocak’ta vizyona giriyor.

2024’ün ilk büyük aksiyon filmi The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı; Suicide Squad, Sabotage ve Fury filmleriyle tanınan David Ayer’ın yönetmenliğinde vizyona giriyor. Film, yoğun çatışma sahneleri, yakın dövüşler, araba kovalamaları ve şiddet sahneleri ile ön plana çıkıyor. Bugüne kadarki en heyecan verici filmlerden biri olarak gösterilen ve merakla beklenen filmin başrolünde Hollywood ve hatta dünya sinemasında aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimleri arasında gösterilen Jason Statham yer alıyor. Şimdiye kadar çektiği filmler için köpek balıklarıyla savaşan, adrenalin patlamasıyla süper insan gücüne ulaşan ve kendisini türlü tehlikelerin içine atan Jason Statham, The Beekeper’daki rolü için dublör kullanmadı. Hayatında ilk kez bir arıcı kostümü giyerek arılarla boğuşan ünlü oyuncu, çekim boyunca hiçbir arı tarafından sokulmayarak bu rolün de üstesinden gelmeyi başardı.

The Beekeper, Jason Statham’ın 2024 yılındaki ilk ve tek filmi olacak
Hızlı ve Öfkeli, Suikast, Koruyucu Meg: Derinlerdeki Dehşet, Ajan ve Cehennemin Melekleri filmleriyle sinemaseverlerin gönlünde taht kurmayı başarmış ünlü aktör Jason Statham’ın 2024 yılındaki ilk ve tek filmi olacak The Beekeper’da ona Oscar ödüllü Jeremy Irons, Emmy Raver-Lampman, Josh Hutcherson, Bobby Naderi, Minnie Driver ve Phylicia Rashad gibi güçlü bir yardımcı oyuncu grubu eşlik ediyor. Dağıtımcılığını CGV Mars Cinema Group bünyesinde faaliyet gösteren CGV Mars Dağıtım’ın üstlendiği The Beekeper / Arıcı: Ölüm Kovanı, tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de vizyona giriyor.

The Beekeeper, eski bir özel servis ajanı olan Adam Clay’ın (Jason Statham) sevdiği insanların dolandırılması üzerine intikam almasını konu ediniyor. Adam Clay, intikam planını uygulamaya koyduğunda dolandırıcıların daha büyük bir amaca hizmet ettiğini öğreniyor. Ancak dolandırıcıların da Clay hakkında bilmediği çok önemli bir şey vardır: Clay sıradan bir ajan değil, “Beekeeper” olarak bilinen, arıcılık mitolojisine derinden bağlı güçlü ve gizli bir örgütün eski bir ajanıdır…

Yönetmen: David Ayer
Oyuncular: Josh Hutcherson, Jason Statham, Jeremy Irons
Tür: Gerilim
Süre: 1 sa 45 dk
Vizyon Tarihi: 12 Ocak 2024
Dağıtım: CGV Mars Dağıtım
Vizyon Çıkışı:: Filmartı Film