Hayalimdeki Düğün – Shotgun Wedding

Hayalimdeki Düğün – Shotgun Wedding

Özet : Film, korsan bir grup tarafından düğünleri basılan çiftin hayatta kalma mücadelesini konu ediniyor.

Genç bir çift olan Darcy ve Tom evlenmeye karar verir. Bu onların dışarıdan oldukça sevecen gözüken ancak oldukça inatçı olan ailelerinin de bir araya gelmesi demektir. Bu durum kutlama için tehlike oluşturacak olsa da onları bekleyen tek sorun bu değildir. Düğünde konuklardan biri rehin alınınca işler iyice karışır. Sevdiklerini korumak için ellerinden geleni yapan çiftin ilişkisi de bu süreçte sınanır.

Orijinal adı Shotgun Wedding
Yönetmen: Jason Moore
Oyuncular: Josh Duhamel, Jennifer Lopez, Lenny Kravitz
Vizyon Tarihi: 30 Aralık 2022
Süre: 100 Dakika
Tür: Komedi – Romantik

“Hayalimdeki Düğün – Shotgun Wedding” yazısını okumaya devam et

Evlen Benimle – Marry Me

EVLEN BENİMLE

Özet: Jennifer Lopez’in ve global Latin müzik yıldızı Maluma’nın orijinal şarkılarının yer aldığı Evlen Benimle filminde Lopez, müziğin süper starı Kat Valdez rolünde, Owen Wilson ise matematik öğretmeni Charlie Gilbert rolünde, evlenmeye ve birbirlerini daha sonra tanımaya karar veren iki yabancıyı canlandırıyorlar. Değerlerin beğenilere ve takipçilere bağlı olduğu bir dünyada gerçek bir şey arayan iki farklı insan hakkında sıra dışı bir macera olan Evlen Benimle filmi şöhret, evlilik ve sosyal medya hakkında bir aşk hikayesi.

Kat Valdez (Lopez) ile yeni popüler müziğin süpernovası Bastian (Maluma, ilk sinema filmi) birlikte en seksi ünlü çifti oluşturmaktadırlar. Kat ve Bastian’ın kaçınılmaz hit single’ı “Marry Me” listelerde yükselirken hayranlarından oluşan bir izleyici kitlesi önünde çeşitli platformlarda yayınlanacak olan bir törenle evlenmek üzeredirler.

“Evlen Benimle – Marry Me” yazısını okumaya devam et

Evim – Home

 EVİM

Kendi halkı tarafından kovalanan ve dünyamıza gelen sevimli ziyaretçi Of, yolculukta olan maceracı Lüle ile beklenmedik bir arkadaşlık kurar. Beraber bir dizi komik maceradan sonra Of farklı olmanın ve hatalar yapmanın insanlığın bir parçası olduğunu anlar. Birlikte EVİM kelimesinin anlamını keşfederler.

EVİM EKİBİ

Tim Johnson EVİM’i “kıyamet sonrası, uzaylı istilası dostluk komedisi yolculuğu animasyonu” olarak tanımlıyor. Ama hepsinden çok EVİM, dünyalarına ait olmayan iki karakterin birlikte şaşırtıcı bir şekilde ortak yönlerini bulması hakkında diyor Johnson. “Bu bir dostluk filmi olsa da aslında kültürlerin çarpışmasının ortaya çıkardığı mükemmel anlayışın Of ve Lüle arasındaki dostluğu filizlendirmesi hakkında.” diye açıklyor Johnson. “Evim – Home” yazısını okumaya devam et

Parker

PARKER

TEMİZE ÇIKMAK İÇİN KURNAZCA OYNAMALISIN

25 Ocak’ta Amerika ile aynı anda ülkemizde de gösterime girecek filmin başrollerini Hollywood’un beğenilen yakışıklı oyuncusu Jason Statham ile güzel yıldız Jennifer Lopez’in paylaştığı filmin yeni Türkçe afişi çıktı. Donald Westlake’in en çok satan kitap serisinden Flashfire romanından uyarlanmış filmde kendine has tarzı olan eşsiz profesyonel hırsız bukez dolandırılıp soygunu beraber yaptığı ekibi tarafından yola atılarak ölüme terkedilmesi üzerine kimlik değiştirip emlakçı bir kadın ile benzersiz bir iş birliği yapıp son zamanların unutulmaz silahlı soygununa imza atacaktır.

The Devil’s Advocate ve Ray filmlerinden tanıdığımız Taylor Hackford’ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryo yazarı ise Oscar ödüllü film Black Swan’ın senaristlerinden John J. McLaughlin. “Parker” yazısını okumaya devam et

B Planı – The Back-up Plan

B PLANI

The Back-up Plan/B Planı flört, aşk, evlilik ve aile kavramlarını “tersine” işleyen bir komedi. Yıllarca çeşitli erkeklerle flört eden Zoe (Jennifer Lopez) doğru kişiyi beklemenin çok uzun sürdüğüne karar verir. Anne olmaya kararlı karakterimiz kurduğu planı uygulamaya karar vererek doktordan randevu alır ve tek başına gitmeye karar verir. Zoe aynı gün, gerçek olasılıklar barındıran bir adam olan Stan (Alex O’Loughlin)’le tanışır.

Filizlenen bir ilişkiyi korumaya ve hamileliğin ilk belirtilerini saklamaya çalışan Zoe, kendini bir yanlışlıklar komedisinin içinde bulur ve Stan’e kafa karıştırıcı sinyaller verir. Zoe tuhaf davranışlarının nedenini endişeli şekilde açıkladığında, Stan bu alışılmamış geleceği değerlendirir ve sonunda durumu kabul eder. Aşk ve flört daha önce yatakta böyle bir üçlü çılgınlığa tanık olmamıştır: Stan, Zoe ve hiç yanından ayırmadığı, devasa hamilelik yastığı. Gerçek hamilelik testi ise, ikisinin de hormonların yarattığı karmaşa ve doğum hazırlıkları dışında birbirini tanımadıklarını fark etmeleriyle başlar. Dokuz aylık geriye sayım devam ederken, ikisi de birbirlerinden soğumaya başlar. Herkes aşık olabilir, evlenebilir ve bir bebek sahibi olabilir; ama bunu son hızda ve geriye doğru yapmak, iki insanın birbiri için yaratıldığının en büyük kanıtıdır. “B Planı – The Back-up Plan” yazısını okumaya devam et