Evlen Benimle – Marry Me

EVLEN BENİMLE

Özet: Jennifer Lopez’in ve global Latin müzik yıldızı Maluma’nın orijinal şarkılarının yer aldığı Evlen Benimle filminde Lopez, müziğin süper starı Kat Valdez rolünde, Owen Wilson ise matematik öğretmeni Charlie Gilbert rolünde, evlenmeye ve birbirlerini daha sonra tanımaya karar veren iki yabancıyı canlandırıyorlar. Değerlerin beğenilere ve takipçilere bağlı olduğu bir dünyada gerçek bir şey arayan iki farklı insan hakkında sıra dışı bir macera olan Evlen Benimle filmi şöhret, evlilik ve sosyal medya hakkında bir aşk hikayesi.

Kat Valdez (Lopez) ile yeni popüler müziğin süpernovası Bastian (Maluma, ilk sinema filmi) birlikte en seksi ünlü çifti oluşturmaktadırlar. Kat ve Bastian’ın kaçınılmaz hit single’ı “Marry Me” listelerde yükselirken hayranlarından oluşan bir izleyici kitlesi önünde çeşitli platformlarda yayınlanacak olan bir törenle evlenmek üzeredirler.

Boşanmış, lise matematik öğretmeni Charlie Gilbert (Owen Wilson) kızı Lou (Chloe Coleman, HBO’da Big Little Lies) ve en iyi arkadaşı (Sarah Silverman) tarafından konsere zorla götürülür. Kat, törene saniyeler kala Bastian’ın kendisini asistanıyla aldattığını öğrenince sahnede aşkı, gerçeği ve sadakati sorgulayarak bir sinir krizi geçirir ve hayatı yön değiştirir. Kırılgan dünyası yıkılırken kalabalıkta bir yüzle, bir yabancının gözleriyle karşılaşır.

Bildiğiniz şey sizi üzmüşse belki de bilmediğiniz şey cevabıdır ve bu nedenle birden gelen bir çılgınlık anında Kat de Charlie’yle evlenmeyi seçer. Dürtüsel bir tepki olarak başlayan olay beklenmedik bir aşka dönüşür. Ama güçler, onları ayırmak için plan yaparken evrensel soru ortaya çıkar; Çok farklı dünyalardan olan iki kişi aralarındaki mesafeyi aşıp ikisinin birden ait olduğu bir yer inşa edebilirler mi?

Evlen Benimle’nin yönetmeni Kat Coiro (FX’de It’s Always Sunny in Philadelphia, Netflix’de Dead to Me), senaryo yazarları John Rogers (TNT’de The Librarians) ve Tami Sagher (NBC’de 30 Rock) ve Harper Dill (Fox’ta The Mick), Bobby Crosby’nin çizgi romanından esinlenilmiştir. Filmin yapımcıları Elaine Goldsmith-Thomas (Dolandırıcılar, Aşk Masalı), Jennifer Lopez, Benny Medina (Dolandırcılar, NBC’de The Fresh Prince of Bel-Air) ve John Rogers. İdari yapımcılar Alex Brown, Willie Mercer, Pamela Thur ve J.B. Roberts.

Tür: Romantik Komedi
Oyuncular: Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma, John Bradley ve Sarah Silverman
Yönetmen: Kat Coiro
Senaryo: John Rogers & Tami Sagher, Harper Dill Bobby Crosby’nin çizgi romanından esinlenilmiştir.
Yapımcılar: Elaine Goldsmith-Thomas, Jennifer Lopez, Benny Medina, John Rogers
İdari Yapımcılar: Alex Brown, Willie Mercer, Pamela Thur, J.B. Roberts
Vizyon Tarihi: 11 Şubat 2022