G-Force: Digital 3 Boyutlu – G-Force: Digital 3D

G-FORCE   (Disney Digital 3-D™) (Disney Digital 3-Boyutlu™)
WALT DISNEY PICTURES VE JERRY BRUCKHEIMER FILMS SUNAR

“Karayip Korsanları” gibi onlarca popüler kültür harikasını yaratan yapımcı Jerry Bruckheimer ilk 3-D (3 Boyutlu) filmini beyaz perdeye G-FORCE ile getiriyor; hayvanların casus olarak kullanmak için eğitildiği gizli bir devlet programındaki son gelişmeler hakkında muhteşem bir komedi macera filmi olan G-FORCE hem üç boyutlu hem de 35 milimetre kopyalarıyla gösterilecek. İleri teknoloji casus ekipmanıyla donatılan bu çok iyi eğitilmiş fareler dünyanın kaderinin kendi ön ayaklarında olduğunu keşfeder. G-FORCE’un üyeleri: Darwin (seslendiren SAM ROCKWELL), ne pahasına olursa olsun başarılı olmaya kararlı tim lideri; Blaster (seslendiren TRACY MORGAN), havalı ve uçuk olan her şeyi seven gözüpek silah uzmanı; ve Juarez (seslendiren PENELOPE CRUZ), seksi bir savaş sanatları uzmanı; ve de istihbarat uzmanı, duvardaki sinek, Mooch, ve bilgisayar ile bilişim uzmanı yıldız burunlu köstebek Speckles (seslendiren Oscar ödüllü NICOLAS CAGE).

Filmin yönetmeni iki kez (Abyss ve Mighty Joe Young) Oscar kazanan görsel efekt üstadı Hoyt Yeatman—G-FORCE, seyircileri muhteşem bir heyecan turuna çıkarıyor, boyutun önemli olmadığını bir kez daha ve son kez kanıtlayarak.

Türü: Komedi/Macera
Vizyon Tarihi: 18 Eylül 2009
Formatı: Hem Üç Boyutlu, hem de 35 milimetre kopyalarıyla gösterilecek
Oyuncu Kadrosu: Bill Nighy, Will Arnett, Zach Galifianakis, İngilizce seslendirenler: Nicolas Cage, Sam Rockwell, Jon Favreau, Penelope Cruz, Steve Buscemi, Tracy Morgan
Yönetmen: Hoyt Yeatman
Senaristler: The Wibberleys ve Ted Elliott & Terry Rossio ve Tim Firth,    Hoyt Yeatman’in hikayesinden
Yapımcı: Jerry Bruckheimer

Notlar:
•    Yönetmen ve görsel efekt üstadı Hoyt Yeatman, yapımcı Jerry Bruckheimer’la şu filmlerde çalıştı “Armageddon,” “Con Air” ve “The Rock.” G-FORCE, Yeatman’in yönetmen olarak ilk filmi.

Resimler: