Göçenler Göçürenler, Ne Varsa Götürenler – Immigrants

IMMIGRANTS
L.A. DOLCE VITA

GÖÇENLER, GÖÇÜRENLER…
Ne Varsa Götürenler

Tatlı Hayat Peşinde Büyük Kente Göçünce…

Sinopsis
Her yıl Amerika’ya göç edenlerin sayısı tüm dünyada geri kalan göçmen sayısından daha fazla…Neden? Sosisli sandviç ve hamburger aşkı yüzünden olabilir mi? Yoksa Snoop Dogg’la tanışıp Pamela Anderson’ın arkadaşı olmaya mı geliyorlar ? Belki de… Fakat tabii ki gerçek sebep bu göçmenlerin tamamının Amerikan Rüyasının peşinde olmaları… Immigrants bir Rus göçmen olan Vladislav ve bir Macar göçmen olan Joska’nın maceralarını anlatıyor. Vlad kızkardeşi Ana’nın Amerika’daki hayata ışık hızıyla adapte olmasına şaşkındır… Babası ise bir kültür şoku geçirmektedir. Vista del Mar, adında dünyanın her yerinden gelen göçmenlerin yaşadığı bir apartmana yerleşirler. Ev Sahibeleri eski bir oyuncu olan Greta Knight adında çirkin ve yaşlı bir kadındır ve Vald’dan çok hoşlanmaktadır. Vlad ve Joska’nın hayali bir Rus/Macar restaurantı açmaktır. Arkadaşlıkları LA’in hızlı gece hayatında onları komik ve bir o kadar da dramatik bir maceranın içine sürükleyecektir.

Joska
Budapest doğumlu olan Joska gerçek bir maceracı ve çapkındır…Tüm kadınların sarışın ve büyük göğüslü olduğunu düşündüğü Amerika’ya yeni aşklar için göç etmiştir. Bir Christina Aguilera hayranıdır… aslına bakarsanız onunla tanışmıştır fakat ilişkileri pek de uzun sürmemiştir…

Vladislav

Bir Rus tank teknisyeni Vlad kızı Anja ile birlikte umutlar ülkesi Amerika’ya göç etmiştir. En büyük amacı kızının yaşamını destekleyebileceği bir işi olmasıdır.. Bir çok garip işte çalıştıktan sonra GlutCo adlı bir markette hayatının kariyer imkanını bulur… Gerçi para en çok parayı vodka içme yarışmasında kazanır ve bunu pek de gizlemek niyetinde değildir…

Anja
Vlad’in tek ve sevimli kızı Anja . Babasının gözbebeği. Anja  gerçek bir Amerikan rüyası kızıdır. Yeni takılar dövmeler ile okuldaki arkadaşlarına ayak uydurmaya çalışmaktadır.  Genç kız okulda çok başarılı bir öğrencidir ve üniversiteye gitmek istemektedir Bir tanecik kızını okulda destekleyebilmek için her tür işte çalışmakta gerek piyano taşımakta gerekse bulaşıkçılık yapmaktadır.

Flaco
Freddy Rodriguez

Meksikalı bir göçmendir . Her konuda eksper olduğunu düşünmektedir ve herhangi bir şey lazım olduğunda tüm göçmenler ona gitmektedir.

Mr. Splits Jackson

Hep doğruyu söyleyen yaşlı dost… Arkadaşlarına , komşularına her konuda yardım eden hatta bunun için altın dişini bile satmaya razı iyi yürekli adam.

Ms. Greta Knight

Hollywood’un ünlü güzellerinden biridir ama hangi yıllarda… 1915 miydi acaba ; Şimdi göçmenlerin korkulu rüyası Vista Del Mare’ın yaşlı sahibesi Kaskatı kalbi yalnızca bir tek kişi için erimektedir .. Vlad’a delicesine aşıktır…

Christina Aguilera

Onun kim olduğunu söylemeye gerek var mı?

Gabor Csupo(Yönetmen)
Immigrants (L.A. Dolce Vita) (2008) ,The Secret of Moonacre (2008) ,Bridge to Terabithia (2007) Dance (1980), “All Grown Up” ( 2003-2007),  A DeVille House Divided (2007),  Ladies Man (2007)- Thief Encounter (2003)  Bad Kimi (2003),  Truth or Consequences (2003) ,Rugrats Go Wild (2003) “As Told by Ginger” ( 2002), And She Was Gone (2002) The Wild Thornberrys Movie (2002) Rocket Power: Race Across New Zealand (2002) Rugrats: Still Babies After All These Years (2001) The Wild Thornberrys: The Origin of Donnie (2001) Rugrats in Paris: The Movie – Rugrats II (2000)
Billiam Coronel-Josh Lieb (Senaryo)
Gabor Csupo-Gregory Hinde-Drew Neumann-(Müzik)
Laslo Nosek (Yapım Tasarımı)
Bela Kerek(Sanat Yönetmeni)
Lajos Kondor (Görsel Efekt)
Zhenia Delioussine-Jim Duffy- John Holmquist-Andrei Svislotski (Animasyon Yönetmenleri)

Resimler:

Bir yanıt yazın