Gece Yüzüşü – Night Swim

Gece Yüzüşü – Night Swim

Koşmak yok. Dalmak yok. Cankurtaran yok. Hava karardıktan sonra yüzmek yok.

MEGAN filminin yapımcıları Atomic Monster ve Blumhouse, doğaüstü yeni gerilim filmi Gece Yüzüşü (Night Swim) ile korkunun en derin noktasına dalıyor.

Rod Blackhurst ve Bryce McGuire’ın çok beğeni toplayan 2014 yapımı kısa filminden uyarlanan Gece Yüzüşü’nde, dejeneratif bir hastalık nedeniyle erken emekliliğe zorlanan eski bir birinci lig beyzbol oyuncusu olanRay Waller, (Wyatt Russell, The Falcon and the Winter Soldier), endişeli eşi Eve (Oscar® adayı Kerry Condon, Inisherin’in Ölüm Perileri), genç kızı Izzy (Amélie Hoeferle, Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı) ve küçük oğlu Elliot (Gavin Warren, Fear the Walking Dead) ile yeni bir eve taşınır.

Her şeye rağmen gizlice profesyonel spor hayatına dönmeyi ümit eden Ray, Eve’i yeni evin arka bahçesindeki ışıltılı yüzme havuzunun çocuklar için eğlenceli olacağına ve onun fizik tedavisine katkı sağlayacağına ikna eder. Ancak evin geçmişindeki karanlık bir sır, aileyi kaçınılmaz dehşetin derinliklerine sürükleyecek, kötü niyetli bir gücü açığa çıkaracaktır.

Gece Yüzüşü (Night Swim), Bryce McGuire (yakında çıkacak Baghead filminin yazarı) tarafından yazılıp yönetiliyor. Filmin yapımcılığını Testere, Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı serilerinin yapımcısı James Wan ve Cadılar Bayramı filmleri, Siyah Telefon ve Görünmez Adam’ın yapımcısı Jason Blum üstleniyor. Filmin idari yapımcılığını James Wan’ın Atomic Monster yapım şirketi için Michael Clear ve Judson Scott, Jason Blum’un yapım şirketi Blumhouse için ise Ryan Turek üstleniyor.

Yönetmen/Yazar: Bryce McGuire
Oyuncular: Wyatt Russell, Kerry Condon, Amélie Hoeferle, Gavin Warren
Yapımcı: Jason Blum
Yapımcı: James Wan
İdari Yapımcı: Michael Clear
İdari Yapımcı: Judson Scott
İdari Yapımcı: Ryan Turek
Tür: Korku Gerilim
Süre: 1 sa 56 dk
Vizyon Tarihi: 15 Mart 2024
Dağıtım: UIP Filmcilik
İthalat: UIP Filmcilik