Hüddam 4: Ahmer

Hüddam 4: Ahmer 22 Mart’ta sinemalarda

Film Özeti: Film, uzun süredir istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan Erdem ve Gonca çiftinin, bir hocaya danıştıktan sonra yaşadıklarını konu ediniyor.

Özgün senaryosu ile sezonun en iddialı korku filmi ” Hüddam 4 : Ahmer ” filminin fragmanı sizlerle !
” İNANÇSIZ OLMAN, SENİ ONLARDAN KORUMAZ…” Uzun süredir istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan Erdem ve Gonca çiftinin denemedikleri yol kalmamıştır. Son çare olarak Cafer adında bir hocadan yardım alırlar ve yıllardır hayalini kurdukları bebeklerine kavuşacakları günü beklemeye başlarlar. Ancak bu çocuğun doğmaması, Erdem ve Gonca çifti için daha hayırlı olacaktır.

Haftanın korku filmlerinden Hüddam 4: Ahmer, çocuk sahibi olmak isteyen bir çiftin hayatına odaklanıyor. Uzun süredir çocuk sahibi olmak isteyen bir Erdem ile Gonca, çocuk sahibi olmak için her yolu deneseler de bir türlü sonuç alamazlar. Bu durum üzerine çift, son çare olarak bir hocaya gitmeye karar verir. Cafer adında bir hocadan yardım alan çift, hayallerine kavuşacakları günü beklemeye başlarlar. Onlar ne kadar bebeklerine kavuşmak isteseler de bu çocuğun doğmaması Erdem ve Gonca için daha hayırlı olacaktır.

Yönetmen: Utku Uçar
Oyuncular: Alperen Aktaş, Eser Ağçalı, Tuğba Sükmen, Ayşe Kaya, Tamer Aktulum
Yapımcı: Utku Uçar, Cengiz Koyuncu
Tür: Korku
Süre. 1 sa 26 dk
Vizyon Tarihi: 22 Mart 2024
Dağıtım Şirketi: Bir Film Dağıtım