HAYALİ – IMAGINARY

HAYALİ – IMAGINARY

TÜRKÇE DUBLAJ SEÇENEĞİYLE 8 MART 2024 SİNEMALARDA !
CHAUNCEY İLE… “O HAYALİ DEĞİL” VE SENİN ARKADAŞIN DA DEĞİL BLUMHOUSE SUNAR
FREDDY’NİN PİZZA DÜKKANINDA 5 GECE VE M 3 GAN’IN YAPIMCISINDAN
PARANORMAL ACTIVITY, INSIDIOUS, THE PURGEFİLMLERİNİN YAPIMCISINDAN

IMAGINARY “HAYALİ”

HAYAL GÜCÜNÜZÜN ÖTESİNDE BİR KORKUYA HOŞ GELDİNİZ

Dünya sinema sektöründe korku türündeki en başarılı filmlere imza atan yapım şirketi Blum House ve Lionsgate’in yeni projesi Imaginary önümüzdeki dönemin en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor. Megan, The Black Phone, Sinister, Halloween ve Get Out gibi efsaneleşen filmlerin yapımcısı Jason Blum’un yeni filminde genç bir kadının sıra dışı ve korku dolu hikayesi anlatılıyor.

Büyüdüğü eve yıllar sonra geri dönen ve çocukluk dönemindeki hayali arkadaşıyla yeniden karşılaşan kadın, tüyler ürpertici olaylar yaşar.

Haftanın korku ve gerilim türündeki filmlerinden Hayali (Imaginary), doğduğu eve geri dönen ve orada beklenmedik durumlarla karşılaşan bir kadının yaşadıklarını konu ediniyor. Jessica, yeni kocası Max ve iki kızıyla birlikte eski ebeveynlerinin evinde, büyük şehrin banliyölerinde rahat bir yaşam sürmeyi sabırsızlıkla bekler. Eve gittiklerinde küçük kızı Alice, bodrumda Jessica’nın eski peluş oyuncak ayısı Chauncey’yi bulur. Oyuncak ayıya tuhaf bir bağlılık geliştiren Alice, çok geçmeden tuhaf davranmaya, hatta tehlikeli şeyler yapmaya başlar. Jessica, kısa süre içerisinde Chauncey’nin oynadığı şeyin bir peluş oyuncak ayıdan çok daha fazlası olduğunu fark eder…

Imaginary filminin yönetmenliğini ise Fantasy Island, Truth or Dare, Kick-Ass 2 ve Strain gibi başarılı işleriyle tanınan Jeff Wadlow üstleniyor.

Film 8 Mart’ta dünyayla aynı anda Türkiye’de vizyona girecek.

Yönetmen: Jeff Wadlow
Oyuncular: Pyper Braun, DeWanda Wise,Tom Payne, Betty Buckley
Yapım Yılı: 2024
Tür: Korku
Süre: 104′
Vizyon Tarihi: 08 Mart 2024
BG film
A 90