İkinci Görüşte Aşk – Love at Second Sight

Romantik Filmlerde Fransız Sineması Farkı

“İKİNCİ GÖRÜŞTE AŞK”

DUBLAJ ve ALTYAZI SEÇENEĞİYLE !

7 Temmuz’da vizyona girecek, Hugo Gelin’in yazıp yönettiği Fransa yapımı romantik komedi “İkinci Görüşte Aşk” zekice yazılmış senaryosunu destekleyen güçlü oyunculuklarla izleyicilerin aşka inancını yeniden tazeleyecek. Film 45. Cesar Ödülleri’nde Benjamin Lavernhe’e “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” adaylığı getirdi.

7 Temmuz’da vizyona girecek “İkinci Görüşte Aşk” filmi, izleyicilerin içini ısıtmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Hugo Gelin’in yazdığı ve yönetmen koltuğuna oturduğu romantik komedi film, paralel evrenlerde geçen arkadaşlık, dostluk ve aşk üzerine eğlenceli bir seyirlik vadediyor.

Raphael, Best Seller Bilim Kurgu romanlarıyla ünlü bir yazardır ve liseden beri büyük aşk yaşadıkları eşi Olivia’yı ihmal etmeye başlamıştır. Son romanını bitirdiği gece şiddetli bir kavganın ardından uyandığında roller tersine dönmüştür. Raphael’ in, şöhret ve parası kaybolmuştur. Üstelik bu paralel evrende Olivia dünyaca ünlü bir piyanisttir ama Raphael’ i tanımamaktadır.

Hayatının hatasını yaptığını fark eden kahramanımız, eşinin kalbini yeniden kazanıp eski hayatına dönebilecek, hatalarını telafi edebilecek midir?

7 Temmuz’da vizyona girecek Fransız yapımı “İkinci Görüşte Aşk” filmi zekice yazılmış senaryosu; güçlü oyunculuklarıyla izleyicilerin aşka inancını yeniden tazeleyecek yılın en samimi romantik komedi filmi olmaya aday.

Yönetmen: Hugo Gélin
Oyuncular: François Civil, Benjamin Lavernhe, Joséphine Japy
Senaryo: Hugo Gélin, Igor Gotesman, Benjamin Parent
Senaryo Süpervizör: Nina Reves
Filmin süresi 119 Dakikadır.
Cast Direktörü: Michael Laguens
Prodüksiyon Dizayn: Stephane Rozenbaum
Yapımcı: Stéphane Célérier , Valérie Garcia ,Hugo Gélin
Sanat Yönetmeni: Nina Rives
Yazı Ekibi: David Foenkinos Latetia Colombani
Görüntü Yönetmeni: Nicolas Massart
Kurgu: Virginia Bruant
Kostüm: Isabelle Mathieu
Makyaj: Valeria Thery Hamel
Saç Tasarım: Reynald Desbant
Müzik: Sague
Vizyon Tarihi: 07 Temmuz 2023
Süre: 118 Dakika
Tür: Dram