Kapalı Devre – Closed Circuit

CLOSED CIRCUIT- KAPALI DEVRE

SİNOPSİS
Bir sabah Londra’da meydana gelen patlama sonrasında sadece bir terörist sağ kalmayı başarır. Terörist Farroukh Erdogan patlamanın hemen ardından yakalanır ve hapse atılır. Kendisine en ağır cezanın verilebilmesi için araştırmalar ve hazırlıklar başlamıştır.
Teroristi yargılamak için, hükümetin elinde gizli bir kanıt vardır. Ancak bundan ne Erdogan ne de avukatları haberdardır. Başsavcı (Oscar ödüllü oyuncu Jim Broadbent; Cloud Atlas, Moulin Rouge, Harry Potter, Gangs of New York) bu özel dava için avukat ataması yapacaktır ve savunma avukatı Claudia Simmons’ı (Rebecca Hall; Vicky Christina Barcelano, Iron Man 3) bu göreve uygun görür. Bu özel görev için kurallar basittir; kanıt bir kez öğrenildikten sonra Claudia’nın kimseyle görüşmesine izni verilmeyecektir.
Davadan bir gün önce Farroukh Erdogan’ın avukatı ölür ve yerine devletin atamış olduğu savunma avukatı Martin Rose (Eric Bana; Munich, Black Hawk Down, Hulk, Star Trek, Troy) getirilir. Martin inatçı, çalışkan ve zeki bir avukat olarak ün salmıştır ve aynı zamanda Claudia’nın eski sevgilisidir. İki avukat eski ilişkilerini işlerinin önüne geçmemesi için gizli tutmaya söz verirler. Ancak Martin dava üzerinde çalışmaya başladıkça, Claudia’yla aralarında yakınlaşma başlayacaktır ve bu durum ikisini de tehlikeye sürükleyecektir.
Gerilim ve heyecan dolu Closed Circuit’te, uluslararası bir terör olayını aydınlatmaya çalışan ekipteki eski iki sevgilinin ilişkisini ve görevlerine olan bağlılıklarını bir kez daha test ediliyor.

VİZYON TARİHİ: 30.08.2013
İTHALATÇI FİRMA: D YAPIM/ DAĞITIMCI FİRMA: UIP
FOCUS FEATURES SUNAR BİR WORKING TITLE YAPIMI ERIC BANA REBECCA HALL “CLOSED CIRCUIT” CIARAN HINDS RIZ AHMED ANNE-MARIE DUFF KENNET CRANHAM İLE JULIA STILES VE JIM BROADBENT KAST FIONA WEIR ORİJİNAL MÜZİK JOBY TALBOT MAKYAJ VE SAÇ TASARIMI DANIEL PHILLIPS KOSTÜM TASARIMI NATALIE WARD KURGU LUCIA ZUCCHETTI YAPIM TASARIM JIM CLAY GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ ADRIANO GOLDMAN ORTAK YAPIMCI MAIRI BETT YÜRÜTÜCÜ YAPIMCI TIM OWEN LIZA CHASIN AMELIA GRANGER SENARYO STEVE KNIGHT YAPIMCI TIM BEVAN ERIC FELLNER CHRIS CLARK YÖNETMEN JOHN CROWLEY

Bir yanıt yazın