Karışık Aile – Blended

KARIŞIK AİLE

“Karışık Aile / Blended”, yıldız oyuncular Adam Sandler ve Drew Barrymore’u hit romantik komedileri “50 İlk Öpücük / 50 First Dates” ve “Düğün Şarkıcısı / The Wedding Singer”ndan sonra, bir kez daha biraraya getiren, üçüncü komedi filmi.
Felakete dönüşen görücü usulü ilk buluşmalarının ardından bekar ebeveynler Lauren (Barrymore) ve Jim (Sandler) bir tek şey konusunda anlaşırlar: bir daha asla birbirlerini görmek istememektedirler. Ancak, birbirlerinden habersiz çocuklarıyla organize ettikleri muhteşem bir aile tatili için, Afrika’da lüks bir safari tatil köyünde, bir hafta muhteşem bir suit odayı paylaşmak durumunda kalırlar.
“Karışık Aile / Blended”in diğer başrollerinde ise Joel McHale (NBC dizisi “Community”) Lauren’ın eski eşi, Mark, ve Wendi McLendon-Covey (“Bridesmaids”) de en iyi arkadaşı, Jen rolündeler. Kevin Nealon (“Weeds”) ve Jessica Lowe (funnyordie’s “RobotDown”) tatil köyündeki extra romantik çift rolüyle ve Terry Crews (“The Expendables 2”) da tatil köyünün şarkıcısı olarak karşımızdalar. Ayrıca, Shaquille O’Neal da Jim’in iş arkadaşı, Doug, ve Dan Patrick (ESPN SportsCenter) de patronu, Dick rolündeler.
Filmdeki çocuklar rolünde izleyeceğimiz isimlerse şöyle: Disney Channel’ın “Haydi Çalkala / Shake it Up,” dizisinin yıldızı Bella Thorn ile Emma Fuhrmann ve Alyvia Alyn Lynd Jim’in kızları;  Kyle Red Silversteinve Braxton Beckham da Lauren’ın oğulları rolündeler.
Filmin yönetmeni “Düğün Şarkıcısı / The Wedding Singer”da da Sandler ve Barrymore ile çalışan Frank Coraci. Yönetmen Sandler’ın hit komedileri “The Waterboy” ve “Click”i de yönetmişti.  Senaryo yazarları Ivan Menchell & Clare Sera. Yapımcılar Mike Karz, Adam Sandler ve Jack Giarraputo. Yönetici yapımcılar Barry Bernardi, Josie Rosen, Tim Herlihy, Allen Covert ve Steven Koren.
“Karışık Aile / Blended” ağırıklı olarak Güney Afrika’da çekildi.
23 Mayıs 2014’ten itibaren tüm dünyada vizyona girmeye başlayacak, olan bir Gulfstream Pictures Production ve Happy Madison Production yapımı “Karışık Aile / Blended”i Warner Bros. Pictures sunar. Bir Frank Coraci Filmi. Dağıtımı Warner Bros. Entertainment şirketi olan Warner Bros. Pictures üstleniyor.
“Karışık Aile / Blended” Türkiye’de 13 Haziran 2014’te vizyona girecek.

Gösterim Tarihi: 13 Haziran 2014
Dağıtım: Warner Bros.
Yönetmen: Frank Coraci
Oyuncular: Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Nealon, Terry Crews

www.karisikalie.com

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157644567759331″]

Bir cevap yazın