Koleksiyoncu 2 – The Collection

Koleksiyoncu 2 (The Collection)

Özet: Koleksiyoncu 2, Testere 4, Testere 5, Testere 6 ve Testere 3D’nin yaratıcıları Marcus Dunstan ve Patrick Melton’un takımı tarafından yazılıp yönetilen dur durak bilmeden her saniyesinde içinizi titreten bir gerilim korku filmi olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Dunstan yaparken filmin oyuncuları arasında Batman The Dark Night Rises ve Koleksiyoncu’dan tanıdığımız Josh Stewart, The Social Network’ten Emma Fitzpatrick ve Boardwalk Empire, Requiem for a Dream gibi filmlerde gördüğümüz Christopher McDonald yer almakta.

Film travma geçirmiş bir adamın tuzaklarla dolu olan dehşet evinden Koleksiyoncu’nun yeni saplantısı olan güzel bir kadının kurtarılmasına yardım etmeye zorlanmasıyla gelişiyor.

Elena (Fitzpatrick), gizli bir depoda yapılan partiye gitmek için arkadaşları tarafından ikna edilir ve bu partide kendisini maskeli bir seri katilin içerde eğlenenlerin biçilip, kesilip, ezildikleri kâbus gibi tuzakların içinde bulur. Bu dehşet verici cinayetler bittiğinde, Elena hayatta kalan tek kişidir. Oradan kaçmayı başaramadan sandığın içinde bilinmeyen bir yere götürülür.

Neyse ki, kendisi de Koleksiyoncu’nun elinden sağ kurtulabilmiş olan Arkin (Stewart) adında bir adam Elena’nın tam olarak nereye götürüldüğünü biliyordur. Oraya tekrar geri gitmek Arkin’ın aklından bile geçmez. Fakat Elena’nın zengin babası (McDonald) kızını oradan kurtarması için bir grup paralı asker tutar. Bu ekip Arkin’a onları katilin gizli barınağına götürmesi için baskı yaparlar. Bu tecrübeli ekip dahi başlarına geleceklerden habersizdirler. Arkin ve bu ekip, Elena’yı bu dehşet verici koleksiyona dahil edilmeden kurtarmayı başarabilecekler midir?

Gösterim Tarihi: 05 Nisan 2013
Dağıtım: Duka Film
İthalat: Horizon International
Süre: 82 dk.
Tür: Aksiyon | Korku | Gerilim
Yönetmen: Marcus Dunstan
Oyuncular:
Josh Stewart (Arkin)
Randall Archer (Koleksiyoncu)
Navi Rawat (Lisa)
Emma Fitzpatrick (Elena)
Oyuncular Hakkında

Bir yanıt yazın