Kötü Komşular 2 – Neighbors 2

PERFECT WORLD PICTURES Ortaklığıyla
Bir POINT GREY/GOOD UNIVERSE Yapımı
Bir NICHOLAS STOLLER Filmi

KÖTÜ KOMŞULAR 2

2014’ün en popüler orijinal komedisinin devam filminde yeniden rol alan yıldızlar SETH ROGEN (The Night Before), ZAC EFRON (Dirty Grandpa) ve ROSE BYRNE’a (Spy) Kötü Komşular 2 filminde CHLOË GRACE MORETZ (The Equalizer) da eşlik ediyor. Evli çiftin komşu kız kardeşlerle karşı karşıya kaldığında meydana gelen olayları konu alan filmin yönetmen koltuğunda Nicholas Stoller  (Forgetting Sarah Marshall) oturuyor.

İkinci bebklerini bekleyen Mac (Rogen) ve Kelly Radner’ın (Byrne) yetişkinliğe doğru son adımı atmaya hazırlardır; banliyöden taşınmak. Ama tam da mahalleyi geri aldıklarını ve evi güvenli bir şekilde satabileceklerini düşündüklerinde yan evlerindeki yeni sakinlerin Teddy (Efron) ve kardeşlerinin hayal ettiğinden bile daha kontrolsüz olan bir kız öğrenci birliği olduğunu öğrenirler.
Okulun cinsiyetçi, kısıtlayıcı sisteminden sıkılan geleneklere uymayan Kappa Nu hanımları, istedikleri her şeyi yapabildikleri bir evde yaşamaya karar vermişler. Shelby (Moretz) ve kız kardeşleri, Beth (KIERSEY CLEMONS of Amazon’s Transparent) ve Nora (BEANIE FELDSTEIN – Fan Girl) kampüsün hemen dışındaki kusursuz mekanı bulduklarında, evin sessiz bir sokakta olmasının erkeklerin verdiği partiler kadar efsanevi partiler vermelerine engel olmasına izin vermeyeceklerdir.
Yan evdeki yeni öğrencileri yenecek hünerleri olan eski komşulardan birine başvurmak zorunda kalan Radner’lar en iyi arkadaşları Jimmy (IKE BARINHOLTZ rolüyle – gelecek film Suicide Squad’da) ve Paula (CARLA GALLO – Superbad)— ile birlikte karizmatik Teddy’yi (Efron) gizli silahları olarak getirirler. Teddy, kız öğrenci birliğinin içine sızıp cazibesini kullanabilirse 30’lu yaşlardaki oyuncular Kappa’nın evini kapatacaktır. Ama komşularının mücadele etmeyeceklerini düşünüyorlarsa gençlik dolu zekanın ve katıksız çılgınlığın  gücünü çok hafife almışlar demektir.

Kötü Komşular 2’de yine muhteşem yardımcı oyuncular DAVE FRANCO (21 Jump Street), CHRISTOPHER MINTZ-PLASSE (This Is the End) ve JERROD CARMICHAEL (The Carmichael Show) Delta Psi’nin kardeşleri rolüyle, LISA KUDROW (Web Therapy) ise Dekan Carol Gladstone rolüyle geri dönüyor.
Yapımcılar komedi filmi için geri dönen sanatçılarla yeni katılan bazı sanatçılardan oluşan bir kamera arkası ekibi oluşturmuş. Başlarında görüntü yönetmeni BRANDON TROST’un (This Is the End, The Interview) yer aldığı ekipte  yapım tasarımcı THERESA GULESERIAN (Togetherness, Before We Go), editör ZENE BAKER (The Interview, This Is the End), kostüm tasarımcı LEESA EVANS (Zoolander 2, Trainwreck) ve besteci MICHAEL ANDREWS (Bridesmaids, Neighbors) bulunmaktadır.
Ayrıca Point Grey Pictures bayrağı altınca yapımcılığı gerçekleştiren serinin yapımcıları EVAN GOLDBERG (This Is the End, The Interview), JAMES WEAVER (This Is the End, The Interview) ve Rogen aynı görevlere yeniden dönüyorlar.
Kötü Komşular’daki ANDREW JAY COHEN & BRENDAN O’BRIEN’ın yarattığı karakterlere dayanan Kötü Komşular 2’nin yazarları; Cohen & O’Brien & Stoller & Goldberg & Rogen.
Good Universe’ten NATHAN KAHANE (Juno) ve JOE DRAKE (The Hunger Games serisi) TED GIDLOW (The DUFF), Cohen ve O’Brien ile birlikte seriye sorumlu yapımcılar olarak dönüyorlar.

Yönetmen: NICHOLAS STOLLER
Oyuncular: Nicholas Stoller, Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
Sorumlu Yapımcılar: NATHAN KAHANE, JOE DRAKE, TED GIDLOW, ANDREW JAY COHEN, BRENDAN O’BRIEN
Yapımcılar: SETH ROGEN, EVAN GOLDBERG, JAMES WEAVER
Esinlenilen Karakterlerin Yaratıcısı: ANDREW JAY COHEN & BRENDAN O’BRIEN
Yazarlar: ANDREW JAY COHEN & BRENDAN O’BRIEN & NICHOLAS STOLLER & EVAN GOLDBERG & SETH ROGEN

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=et9vdq7ky-k[/embedyt]