Lassie: Yepyeni Bir Macera – Lassie: A New Adventure

LASSIE: YEPYENİ BİR MACERA 29 MART’TA SİNEMALARDA

Yaz tatili gelip çattığında, Flo tatilini çok sevdiği köpeği Lassie’den ayrı geçirmek istemez. Ailesiyle birlikte tatile gitmek yerine aile dostları Gerhald ile teyzesi Cosima’nın Güney Tirol’deki çiftliğine gitmeye karar verir. Teyzesi burada Jack Russell Terrier cinsi köpeği Pippa ve yeni evlat edindiği Kleo ve Henri ile birlikte yaşamaktadır. Flo, Kleo ve Henri köyde köpeklerin kaybolmaya başladığını duyunca Lassie ve Pippa’yı bir an bile gözlerinin önünden ayırmamaya başlar. Ancak çok kısa bir süre sonra Cosima Teyze’nin evinde hırsız girer ve Pippa çalınır. Üç arkadaş ile birlikte Lassie, hırsızların peşine düşer ve Pippa’yı hırsızların elinden kurtarmak için maceraya atılırlar.

Bir aile filmi olarak vizyona girecek Lassie: Yepyeni Bir Macera (Lassie: A New Adventure), çalınan bir köpeği bulmak için zorlu bir maceraya atılan üç arkadaş ve Lassie’nin hikayesini konu ediniyor. Yaz tatili gelip çattığında çok sevdiği köpeği Lassie’den ayrılmak istemeyen Flo, tatile gitmek yerine köpekleri ile birlikte yaşayan teyzesi Cosima’nın çiftliğine gider. Köye gittikten bir süre sonra köydeki köpeklerin kaybolmaya başladığını öğrenen Flo, başlarına bir şey gelmemesi için Lassie ve Pippa’yı bir an bile gözlerinin önünden ayırmaz. Ancak çok geçmeden Cosima’nın evinde hırsız girer ve Pippa çalınır. Bunun üzerine Lassie ve Flo, Pippa’yı kurtarmak için hırsızların peşine düşer.

Bir suç ekibi, son zamanlarda iyi para kazanmak için safkan köpekleri çalmaktadır. Bu durum üzerine Flo, dört ayaklı arkadaşı Lassie ve bir grup genç arkadaşının yardımıyla suçluların peşine düşer. Çocuklar, Lassie’nin yardımıyla hırsızları yakalamak ve çok geç olmadan küçük köpekleri kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Yönetmen: Hanno Olderdissen
Oyuncular: Justus von Dohnányi, Katharina Schüttler, Dennis Mojen
Senaryo: Andreas Cordes
Süre: 92 dk
Tür: Aile
Vizyon Tarihi: 29 Mart 2024
BIRFILMOFFICIAL

LASSIE FRAGMAN