Winnie The Pooh: Kan ve Bal II – Winnie The Pooh: Blood and Honey II

Winnie Geri Döndü, Bu Kez Yalnız Değil
Altyazı ve Dublaj Seçeneğiyle 29 Mart’ta Sinemalarda

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve kendi türünde tüm dünyada büyük yankı uyandıran Winnie The Pooh Kan ve Bal’ın ikinci filmi A90 Pictures dağıtımıyla 29 Mart’ta vizyona girecek.İlk filmde masal kahramanları Winnie The Pooh ile Piglet’in Christopher’dan almak istedikleri intikam, seri bir cinayete dönüşmüştü.

Rhys Frake-Waterfield yönetmenliğinde vizyona girecek Winnie the Pooh: Kan ve Bal 2 (Winnie-The-Pooh: Blood and Honey 2), ormanda yaşanan cinayetlerin ardından kaçmayı başaran Christopher’ın hikayesini konu ediniyor. Yüz Dönüm Ormanı’nda yaşanan cinayetlerin katilinin Christopher olduğuna inanılmaktadır. Yaşadığı büyük travmanın etkisinden kurtulabilmek için terapiye başlayan genç bir adam, bu süreçte geçmişiyle ilgili büyük sırlar olduğunu öğrenir. Bu sırada Winnie ve Piglet, intikam almak için geri dönme planları yapmaktadır ve bu amaçla Tigger ve Owl’u da yanlarında getirirler. Bekledikleri büyük hesaplaşmayı gerçekleştirmek için ormana dönen kahramanlar, Christopher’ı öldürmek için her şeyi göze almıştır…

Konu: Winnie The Pooh: Kan ve Bal 2, Yüz Dönüm Ormanı’nda yaşanan cinayetlerden sonra kaçmayı başaran Christopher’ın etrafında gelişen olayları konu alıyor. Birçok kişi cinayetlerin Christopher tarafından işlendiğine inanır. Yaşanan dehşet üzerine terapiye başlayan genç adam geçmişiyle ilgili büyük sırlar olduğunu öğrenir. Bu arada intikam için geri dönme planları yapan Winnie ve Piglet bu kez Tigger ve Owl’u da yanında getirir. Büyük hesaplaşma için ormana dönen kahramanlar Christopher’ı öldürmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Yönetmen: Rhys Frake Waterfield
Oyuncular: Scott Chambers, Ryan Olivia, Eddy MacKenzie, Lewis Santer, Marcus Massey
Yapım Yılı: 2024
Tür: Korku
Süre: 100 dakika
Gösterim Tarihi: 29 Mart 2024
Dağıtım: A90 Pictures
İthalat: BG Film

Winnie The Pooh Kan ve Bal 2 Fragman