Para Kamyonu – Wrath of Man

WRATH OF MAN
22 Ekim’de Sinemalarda!

Aksiyon filmlerinin tartışmasız en büyük yıldızlarından, TETİKÇİ, HIZLI VE ÖFKELİ 7, MEG, CEHENNEM MELEKLERİ, TAŞIYICI filmleriyle hafızalara kazınan Jason Statham, usta yönetmen Guy Ritchie ile uzun bir aradan sonra WRATH OF MAN filmi için yeniden bir araya geldi. Daha önce LOCK, STOCK AND TWO SMOKING BARRELS, SNATCH ve REVOLVER filmlerinde beraber çalışan ikiliye Josh Hartnett (Lucky Number Slevin), Scott Eastwood (Suicide Squad) ve Post Malone (Spider-Man: Into the Spider-Verse) gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

Gizemli bir geçmişe sahip olan H, her hafta milyonlarca dolar taşıma işi yapan bir zırhlı araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. Olağanüstü yetenekleriyle her soygun girişimini neredeyse tek başına engelleyen H bütün dikkatleri üzerine çeker. Kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği, soyguncuların kabusu haline gelen H, ona en büyük kaybı yaşatan adamlardan intikamını almak için her şeyi göze alır.

Bunları Biliyor Muydunuz?

WRATH OF MAN, 2004 yapımı Le Convoyeur (Cash Truck) filminin İngilizce yeniden çevrimidir.
*Oyunculuk kariyerine LOCK, STOCK AND TWO SMOKING BARRELS ile adım atan Jason Statham’ın Guy Ritchie ile beraber çalıştığı 4. proje.
*Filmde Guy Ritchie’nin en sevdiği yönetmenlerden olan ve film için ilham veren Clint Estwood’un oğlu Scott Eastwood da yer alıyor.
*Filmde ünlü rap şarkıcısı Post Malone’un bir cameo’su bulunuyor.