Paw Patrol: Süper Film – Paw Patrol: The Mighty Movie

Macera Şehri’ne büyülü bir meteor çarptığında, PAW Patrol yavrularına süper güçler vererek onları Süper Köpekçiklere dönüştürür. Ekibin en küçük üyesi olan Skye için yeni güçleri, bir rüyanın gerçekleşmesidir. Ancak yavruların ezeli rakibi Humdinger hapisten kaçıp çılgın bir bilim insanı ile iki kötü adam için süper güçleri çalmak üzere iş birliği yaptığında işler daha da kötüye gider. Macera Şehri’nin kaderi tehlikedeyken, Süper Köpekçikler kötüleri çok geç olmadan durdurmak zorunda kalır.

En küçük yavru olan Skye’ın bile en büyük farkı yaratabileceğini öğrenmesi gereken bir macera onları bekliyor!

BU EYLÜL, YENİ BİR KAHRAMAN TÜRÜ BÜYÜK EKRANA GELİYOR.

Seslerin yer aldığı
Mckenna Grace, Taraji P. Henson,
Marsai Martin, Christian Convery,
Kim Kardashian, Chris Rock

PENÇE DEVRİYESİ: GÜÇLÜ FİLM 29 EYLÜL 2023’TE SİNEMALARDA

ÖZET: Büyülü bir meteor kazası Macera şehrine indiğinde, pençe devriyesi yavrularına süper güçler vererek onları güçlü yavrulara dönüştürür! Takımın en küçük üyesi Skye için yeni güçleri bir hayalin gerçekleşmesi. Ancak yavruların ezeli rakibi Humdinger hapisten çıkıp meteor takıntılı çılgın bir bilim adamı olan Victoria Vance ile süper güçleri çalmak ve kendilerini süpervizörlere dönüştürmek için bir araya geldiğinde işler daha da kötüye gidiyor. Adventure City’nin kaderi dengede dururken, Güçlü Yavrular çok geç olmadan süpervizörleri durdurmak zorundadır ve Skye’ın en küçük yavruların bile en büyük farkı yaratabileceğini öğrenmesi gerekecektir.

Paramount Pictures ve Nickelodeon Filmleri ve Spin Master Eğlencesi Mevcut

Bir Spin Master Eğlence Prodüksiyonu

Yönetmen: Cal Brunker
Senaryo yazarı: Cal Brunker ve Bob Barlen
Tarafından hikaye
Cal Brunker & Bob Barlen ve Shane Morris
Keith Chapman tarafından Yaratılan Televizyon Dizisine dayanarak
Tarafından üretilen
Jennifer Dodge, p.g.a., Laura Clunie, p.g.a., Toni Stevens, p.g.a.
Executive Producers: Ronnen Harary, Adam Beder, Peter Schlessel
Cast: Mckenna Grace, Taraji P. Henson, Marsai Martin, Christian Convery, Ron Pardo, Lil Rel Howery, Kim Kardashian, Chris Rock, Serena Williams, Alan Kim, Brice Gonzalez, North West, Saint West, Christian Corrao, Luxton Handspiker, Nylan Parthipan, Callum Shoniker, with James Marsden, and Kristen Bell, introducing Finn Lee-Epp