Sadece Sen

 SADECE SEN 14 MART’TA SİNEMALARDA…

Beyazperdede büyük gişe başarıları yakalayan aşk filmlerinin sevilen ismi Belçim Bilgin ve son zamanların en beğenilen gözde oyuncusu İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı bu yılın merakla beklenen aşk filmi Sadece Sen, 14 Mart’tan itibaren beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşuyor.

Film, aşkı hem derin bir hikayeyle anlatırken, aksiyonlu sahneleriyle sinemaseverlere görsel olarak da çok şey vaad ediyor. Filmde, görme engelli olmasına rağmen hayata tek başına sımsıkı tutunmuş Hazal ile geçmişi karanlıklarla dolu yalnız bir adam olan Ali’nin ilginç bir şekilde tanışarak aşkı bulmaları ve kaderlerinin ikisinin de hayatını sürpriz bir şekilde değiştirmesini konu alıyor.

Görme engelli Hazal ile eski bir boksör olan Ali’nin yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Ali’nin aşkı, karanlığa mahkum olmasına rağmen hayat dolu olan bu genç kız için bir umut olur.
Kader onları aşk ile birleştirir ancak Ali’nin karanlık geçmişi ikisinin de bilmediği bir gerçeğin ortaya çıkmasına sebep olur. Ali, Hazal için hayatını tehlikeye sokacak bir oyunun içine girer. Aşkı uğruna girdiği bu mücadele yine onların kaderini belirleyecektir.

Film ağırlıklı olarak İstanbul’da Balat ile Galata semtlerinde ve Bulgaristan’da çekildi.
Filmin yönetmenliğini çektiği başarılı reklam filmleriyle tanınan Hakan Yonat üstlendi.
Yapımclığını Murat Tokat’ın yaptığı filmi, Romantik Komedi serilerinin yazarları Ceren Aslan ve Aslı Zengin kaleme aldı.

YAPIMCI :MURAT TOKAT
YÖNETMEN :HAKAN YONAT
UYARLAMA SENARYO :ASLI ZENGİN &CEREN ASLAN
GENEL KOORDİNATÖR :CEREN ASLAN
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ :SOYKUT TURAN
OYUNCULAR : İBRAHİM ÇELİKKOL (Ali), BELÇİM BİLGİN (Hazal), NECMİ YAPICI (Zeki), KEREM CAN (Koray), CEZMİ BASKIN (Turan)

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157641472643454″]

Bir yanıt yazın