Seni Uzaktan Sevmek – Going The Distance

SENİ UZAKTAN SEVMEK
3 Eylül 2010’da sinemalarda.

Erin’ın (Drew Barrymore) kıvrak zekası ve süzgeçten geçmemiş dürüstlüğü, bekarlığa yeni adım atmış olan Garrett’ı (Justin Long) bira, bar sohbeti ve ertesi gün edilen kahvaltı sırasında etkisi altına alır. Aralarındaki elektrik dört dörtlük bir yaz aşkının ateşini yakar, ama her ikisi de bu ilişkinin Erin’ın San Fransisco’daki evine dönmesi ve Garrett’ın işi için New York’ta kalmasıyla biteceğini düşünmektedir. Ne var ki, altı hafta boyunca beraberce şehrin altını üstüne getirmeleri beklenmedik bir anlam kazanınca, ikisi de ilişkiyi bitirme konusunda kararsız kalırlar. Arkadaşları Box (Jason Sudeikis) ve Dan (Charlie Day), Garrett’ın uçuş öncesi yemeden içmeden kesilmesi ve cep telefonuyla tam zamanlı bir ilişki yaşamasını espri konusu yapsalar da, en iyi içki arkadaşlarını, yeniden, zorlu bir ilişki yüzünden kaybetmekten hoşlanmazlar. Öte yandan, Erin’ın sinirli ve aşırı korumacı evli ablası Corinne (Christina Applegate) de, Erin’ı çok bilindik bir yolda tepetaklak düşmekten alıkoymak istemektedir.

Fakat iki zıt kıyılarda yaşamalarına, arkadaşların ve ailelerin olumsuz yaklaşımlarına, ve birkaç beklenmedik akıl çeldiriciye rağmen, çiftimiz aşk gibi bir şey bulmuş olabilirler; ve bol bol yazışmanın, müstehcen mesajların ve gece yarısı telefonlarının yardımıyla uzak mesafeli bir ilişkiyi hakikaten yürütebilirler.

“Going the Distance/Seni Uzaktan Sevmek” Oscar® adayı belgesel yapımcısı Nanette Burstein’ın (“On the Ropes”) yönettiği ilk sinema filmi. Senaryosu Geoff LaTulippe’e ait olan filmde başrolleri Altın Küre sahibi Drew Barrymore (“Grey Gardens”), Justin Long, Charlie Day, Jason Sudeikis ve Christina Applegate paylaşıyor.

Filmin yapımcılığını Adam Shankman, Jennifer Gibgot ve Garrett Grant, yönetici yapımcılığını ise Dave Neustadter, Richard Brener ve Michael Disco üstlendiler.

“Going the Distance/Seni Uzaktan Sevmek”in kamera arkası ekibi, görüntü yönetiminde Eric Steelberg, yapım tasarımında Kevin Kavanaugh, kurguda Peter Teschner ve kostüm tasarımında Catherine Marie Thomas’tan oluşuyor. Filmin müzikleri ise Mychael Danna’nın imzasını taşıyor.

New Line Cinema, bir Offspring Entertainment yapımı olan “Going the Distance/Seni Uzaktan Sevmek”i sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

www.seniuzaktansevmek.com

Bir yanıt yazın