Şipşak Aile – Instant Family

PARAMOUNT PICTURES Sunar
Bir CLOSEST TO THE HOLE/LEVERAGE ENTERTAINMENT
TWO GROWN MEN Yapımı
Bir SEAN ANDERS Filmi
MARK WAHLBERG
ROSE BYRNE
ŞİPŞAK AİLE

Pete (Mark Wahlberg) ve Ellie (Rose Byrne) bir aile kurmaya karar verdiklerinde evlat edinme dünyasına adım atarlar. Aralarında 15 yaşında asi bir kızın da (Isabela Moner), bulunduğu üç kardeşle tanıştıklarında, kendilerini hiç çocukları yokken bir gecede üç çocuklu bir aile olarak bulurlar. Şimdi Pete ve Ellie’nin aile olma umuduyla, komik bir şekilde şipşak ebeveynliği öğrenmeye çalışmaları gerekmektedir.
ŞİPŞAK AİLE, yazar/yönetmen/yapımcı Sean Anders’ın hayatındaki gerçek olaylardan esinlenmiştir. Filmde ayrıca Octavia Spencer, Tig Notaro ile Margo Martindale, Julie Hagerty ve Michael O’Keefe rol alıyor.


Anders, ŞİPŞAK AİLE’yi yazmaya ortak yazar/yapımcı John Morris ile birlikte Babalar Savaşıyor ve Babalar Savaşıyor 2 filmleri arasında yazmaya başlamış. İkili, o iki filmde gişe rekortmeni kahkahalarla birlikte modern, karma bir ailenin farklılıklarını da sergilemişler. ŞİPŞAK AİLE’de Anders, karma ailenin olasılıklarını zorluyor ve başrol oyuncusu Ellie’nin deyişiyle “bir sonraki bela”ya taşıyor.
Dokunaklı olduğu kadar komik, samimi olduğu kadar özgün olan Şipşak Aile filmi, bir ailenin her yerden gelebileceği fikrini övüyor. Şükran Günü’yle açılan Şipşak Aile, tıpkı çocuklar gibi insanı güldüren, duygulandıran, şaşırtan, gözlerini yaşartan, etkileyen ve yanınıza taşınarak sizinle yaşayan bir komedi.

ISABELA MONER
TIG NOTARO
MARGO MARTINDALE
JULIE HAGERTY
MICHAEL O’KEEFE
ve
OCTAVIA SPENCER
Sorumlu Yapımcı: HELEN POLLAK
Yapımcılar: MARK WAHLBERG, STEPHEN LEVINSON, SEAN ANDERS, JOHN MORRIS, MARC EVANS,
Senaryo: SEAN ANDERS, JOHN MORRIS
Yönetmen: SEAN ANDERS