Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği – The Woman in Black 2: Angel of Death

“SİYAHLI KADIN 2: ÖLÜM MELEĞİ” 15 MAYIS’TA SİNEMALARDA!
SİYAHLI KADIN’IN GİZEMİ DEVAM EDİYOR!

Türkiye hakları D Producitons’a ait olan, yönetmenliğini Tom Harper’ın üstlendiği, “The
Woman In Black 2: Angel Of Death / Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği” 15 Mayıs’ta vizyonda!

Serinin ikinci filmi olan Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği’n de Siyahlı Kadın’ın gizemi çözülecek mi, sinemaseverler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. İlk filmden farklı olarak Siyahlı Kadın bu kez hedefine genç bir öğretmeni alıyor.
40 sene sonrasının anlatıldığı filmin konusu ise; Eel Marsh House, İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz hükümeti tarafından sığınma evi olarak kullanılmaktadır. Savaştan korunmak için bir grup çocukla birlikte iki öğretmenin buraya gelmesiyle binanın karanlık gizemleri ve ölü ruhları uyanışa geçer. Genç öğretmen Eve, çocukların bakımıyla ilgilenmesi için buraya gönderilen çalışanlardan biridir. Eve da dahil olmak üzere ev sakinleri bir yandan savaşın kendilerine ettikleri kötülüklerle mücadele ederken bir taraftan da bilmedikleri bir sır tarafından tehdide uğramaya başlarlar. Eve elinden geldiği kadarıyla herkesi korumaya çalışsa da ‘siyahlar içindeki kadın’ yeni kurbanlar peşindedir…

İlk filmde Harry Potter’ın yıldızı Daniel Radcliffe yer alırken, ikinci film de de gene  Harry Potter’dan iki oyuncu bulunuyor: Helen McCrory ve Adrian Rawlins.

Sürükleyici hikayesiyle, heyecan ve gerilim dozu yüksek olan “The Woman In Black 2: Angel Of Death / Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği” 15 Mayıs’ta sinemalarda!