Söz Vermiştin

HIZLA TÜKENEN AŞKLARA İNAT,
ÖMÜRLÜK BİR AŞKIN FİLMİ:
“SÖZ VERMİŞTİN”
15 KASIM’DA SİNEMALARDA!

Hayatın gerçeklerine rağmen birbirini her gün yeniden ve daha çok sevebilmeyi anlatan “Söz Vermiştin”, aslında günümüzün hızla tükenen aşklarına sitem ediyor. Baran Seyhan’ın senaryosuna imza atıp yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Emre Karayel ve Aslı Tandoğan’ın paylaştığı “Söz Vermiştin”, 15 Kasım’da sinemalarda!

“Söz Vermiştin”, aşka bir ömür sahip çıkabilmeyi, O’nu yıllarca her gün yeniden sevebilmeyi anlatıyor. Filmde, müzik yapımcısı Nesim (Emre Karayel), okul orkestrasında gitar çalarken kendisinin gizli hayranı olduğunu sonradan öğrendiği Lilyan’la (Aslı Tandoğan) yıllar sonra yeniden karşılaşır. Bu tesadüfi karşılaşma kısa zamanda büyük bir aşka dönüşür. Hızla gelişen Lilyan ve Nesim’in tutkulu aşkı, hayatın gerçekleriyle dolu sürprizlere gebedir.

Baran Seyhan’ın yazıp yönettiği, başrollerini Emre Karayel ve Aslı Tandoğan’ın paylaştığı “Söz Vermiştin”de; Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Gözde Seda Altuner, Enes Üstündağ, Mazlum Çimen, Levent İnanır ve Nur Sürer rol alıyor. Görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer’ın üstlendiği filmin müzikleri Saki Çimen, Albert Luza ve Baran Seyhan’a ait. Kostümleri Ayşenur Ünlü tarafından hazırlanan filmin miksajı Meriç Erseçgen, renk düzenlemesi Levent Öztürk, kurgusu Aytekin Birkon ve Büşra Demir tarafından yapıldı. Yardımcı yapımcılığını Murat Yaman, Yasemin Küçükçavdar ve Nur Kardeşler’ın üstlendiği “Söz Vermiştin”in yetkili yapımcısı ise Berrin Dağçınar.

CJ Entertainment Türkiye’nin dağıtımcılığını yaptığı, Sarmaşık Sanatlar yapımı “Söz Vermiştin”, 15 Kasım’da sinemalarda!

“SÖZ VERMİŞTİN”
OYUNCULAR:
Emre Karayel
Aslı Tandoğan
Şenay Gürler
İlyas Özçakır
Gözde Seda Altuner
Enes Üstündağ
Mazlum Çimen
Levent İnanır
Nur Sürer

Kostüm: Ayşenur Ünlü
Miksaj: Meriç Erseçgen
Renk düzenleme: Levent Öztürk
Kurgu: Aytekin Birkon, Büşra Demir
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Yetkili Yapımcı: Berrin Dağçınar
Yardımcı Yapımcılar: Murat Yaman, Yasemin Küçükçavdar, Nur Kardeşler
Müzik: Saki Çimen, Albert Luza, Baran Seyhan
Senaryo ve Yönetmen: Baran Seyhan
Yapım Şirketi: Sarmaşık Sanatlar