Suicide Squad: Gerçek Kötüler – Suicide Squad

GELMİŞ GEÇMİŞ. EN KÖTÜ. KAHRAMANLAR.

Yazar yönetmen David Ayer başrollerini Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman ve Viola Davis’in üstlendiği “Suicide Squad/Gerçek Kötüler”le karşınızda.
Kötü olmak iyi hissettiriyor… Dünyanın en tehlikeli, kilit altında tutulan Süper Kötülerinden bir ekip toplayın, onlara hükümetin elindeki en güçlü silahları verin ve sonra onları gizemli, yenilmez bir varlığı alt etmeleri için görevlendirin.  Amerikan istihbarat subayı Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyleri olmayan, benzersiz ve kötücül bireylerden oluşan bir grubu gizlice bir araya getirir. Fakat Gerçek Kötüler başarmak için değil, tescilli birer suçlu oluşlarından dolayı kaçınılmaz olarak yenilecekleri bu göreve seçildiklerini öğrendiklerinde, acaba ölümüne mücadele mi edeceklertir, yoksa herkes yoluna mı gidecektir?
Ayer’in DC Entertainment karakterlerine dayanarak yazıp yönettiği filmde ayrıca Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Cara Delevingne, Adam Beach ve sinemaya yeni adım atan Karen Fukuhara da rol alıyor. Charles Roven ve Richard Suckle’ın yapımcılığını gerçekleştirdiği filmin yönetici yapımcıları ise Zack Snyder, Deborah Snyder, Colin Wilson ve Geoff Johns.
Ayer’ın kamera arkası yaratıcı ekibi; görüntü yönetiminde Roman Vasyanov, yapım tasarımında Oliver Scholl, kurguda John Gilroy ve kostüm tasarımında Kate Hawley’den oluşuyor. Jerome Chen’in görsel efektler amirliğini üstlendiği filmin müziği Steven Price’ın imzasını taşıyor.
Warner Bros. Pictures bir Atlas Entertainment yapımı olan David Ayer filmi “Suicide Squad/Gerçek Kötüler”i sunar. Filmin dünya çapındaki dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek. Film hem iki hem üç boyutlu olarak ve seçkin IMAX 3D sinema salonlarında gösterime sunulacak.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=Jsod4w1NumE[/embedyt]