Tam Sana Göreyim – I’m Your Man

TAM SANA GÖREYİM (I’M YOUR MAN)

Netflix’in Emmy ödüllü dizisi UNORTHODOX’un yönetmeni Maria Schrader’in TAM SANA GÖREYİM (I’M YOUR MAN) filminin başrollerinde Maren Eggert (DENEY), GÜZEL VE ÇİRKİN (Beauty and the Beast), EUROVISION, MÜZEDE BİR GECE filmleriyle yıldızı parlayan, DOWNTON ABBEY dizisiyle tanıdığımız Dan Stevens ve TONI ERDMANN’ın ödüllü oyuncusu Sandra Hüller yer alıyor. Maren Eggert hayranlık uyandıran bir performans sergileyerek bu yıl Berlin’de En İyi Oyuncu Ödülü’nü kazandı.

Konu: Alma bilimsel çalışmalarına devam etmek için patronun isteği üzerine ilginç bir deneye katılmayı kabul eder. Deney de şudur; tamamen kendi zevklerine ve karakterine göre kodlanmış yapay zekaya sahip robot Tom ile 3 hafta geçirmesi gerekmektedir. Alma, sadece onu mutlu etmek için tasarlanan bu robota başlarda pek ısınamasa da hayatının aşkını mı bulmuştur aslında?

Alma bilimsel çalışmalarına devam etmek için patronun isteği üzerine ilginç bir deneye katılmayı kabul eder. Deney de şudur; tamamen kendi zevklerine ve karakterine göre kodlanmış yapay zekaya sahip robot Tom ile 3 hafta geçirmesi gerekmektedir. Alma, sadece onu mutlu etmek için tasarlanan bu robota başlarda pek ısınamasa da hayatının aşkını mı bulmuştur aslında?

FİLM ADI: TAM SANA GÖREYİM
FİLM SÜRESİ: 105 DK
YAŞ SINIRI: 16+
FİLM TÜRÜ: Komedi , Bilim Kurgu ,Romantik
VİZYON TARİHİ: 29 EKİM 2021
DİL SEÇENEĞİ: Türkçe Altyazılı