“The Captive – Kayıp Çocuk”

 “THE CAPTIVE – KAYIP ÇOCUK”
2 OCAK’TA VİZYONDA!

“Elinde umut dışında hiçbir şey kalmadıysa…”

Blake Lively ile mutlu bir evliliği olan ve baba olmaya hazırlanan Hollywood’un en çok konuşulan aktörlerinden Ryan Reynolds’un yeni filmi “The Captive – Kayıp Çocuk”, dokuz yıl boyunca kaçırılan kızını arayan bir ailenin yaşadıklarını anlatıyor. Yönetmenliğini Atom Egoyan’ın üstlendiği ve senaryosunu David Fraser ile beraber kaleme aldığı gerilim dolu film, çocukları kaçırılan ailelerin kendi iç ilişkilerinin nasıl yerle bir olabileceğini ele alıyor. 2 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren film, Mars Dağıtım aracılığıyla sinemaseverlerle buluşuyor.

Ryan Reynolds’un başrolünü üstlendiği, 2 Ocak’ta vizyona girecek olan “The Captive – Kayıp Çocuk”; çocukları kaçırılan ailelerin kendi iç ilişkilerinin nasıl yerle bir olabileceğini ele alıyor.

Dokuz yıl boyunca kaçırılan kızını arayan bir ailenin yaşadıklarını anlatan film, Reynolds’ın yanı sıra, Mireille Enos, Scott Speedman, Rosario Dawson, Kevin Durand ve Alexia Fast gibi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Dokuz yıllık bu süreç içerisinde, kaçırılan çocuğun dağılmış ailesi, kızı arayan dedektifler ve kaçıranlarla kaçırılan kızın yaşadıkları olmak üzere üç farklı ilişki
ağı anlatılıyor.

Yönetmenliğini Atom Egoyan’ın üstlendiği ve senaryosunu David Fraser ile beraber kaleme aldığı psikolojik gerilim filmi “The Captive – Kayıp Çocuk”; kurbanın, ailesinin, suçluların ve kanun görevlilerinin arasındaki karmaşık bağları sırayla örerken, çocuğun yaşadığı gizemi de yavaşça aralıyor. İnişleri ve çıkışlarıyla seyirciyi bir hayli gerilimli bir dünyanın içine sürükleyen film, “Böylesine cani bir dünyada huzura ermek mümkün mü?” sorusunu akıllara getiriyor.

Bir yanıt yazın