Tinker Bell: Gizemli Kanatlar – Tinker Bell: Secret Of The Wings

TİNKERBELL: GİZEMLİ KANATLAR (Disney Digital 3D?’de)
DisneyToon Studios

Tinker Bell ve peri arkadaşlarıyla yasaklanmış gizemli Kış Ormanı dünyasına bir yolculuk… Merak ve macera duygusu Tink’i orada inanılmaz bir şeyi keşfetmeye yönlendiriyor ve dünyasını sonsuza dek değiştirebilecek büyülü bir sırrı ortaya çıkarıyor.

NOTLAR:

•    “Tinkerbell: Gizemli Kanatları” macerası, Tinker Bell’in Pixie Hollow’un Kış Dünyası’na yaptığı gizemli ama heyecan verici ilk yolculuğu.
•    Yönetmen Peggy Holmes, animasyon yönetmeni (“The Little Mermaid: Ariel’s Beginning/Küçük Deniz Kızı: Ariel Başlıyor”) olmadan önce koreograf olarak başarılı bir kariyere sahipti.
•    Tanınmış bir aileden gelen ve Kraliçe Clarion’u seslendiren Anjelica Huston, ailesinde Akademi Ödülü kazanan üçüncü kuşak.
•    Periwinkle’ın saç stili, dünyanın önde gelen saç stilistlerinden biri olan ve “Hollywood’un en çekici kuaförü” olarak nitelendirilen Ken Paves tarafından yaratıldı.
•    “Tinkerbell: Gizemli Kanatları” Disney Faries bünyesinde 3D olarak tasarlanan ilk film.

Tür: Animasyon/Macera/Komedi
Gösterim Tarihi: 17 Ağustos 2012
Seslendirme Kadrosu: Mae Whitman, Lucy Hale, Lucy Liu, Raven-Symoné, Megan Hilty, Pamela Adlon, Matt Lanter, Debby Ryan, Timothy Dalton, Jesse McCartney, Angela Bartys, Jodi Benson ve Anjelica Huston
Yönetmen: Peggy Holmes
Yardımcı Yönetmen: Bobs Gannaway
Yapımcı: Michael “Makul” Wigert
Uygulayıcı Yapımcı: John Lasseter
Senaryo: Bobs Gannaway & Peggy Holmes, Ryan Rowe ve Tom Rogers
Besteci: Joel McNeely

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157630517541190″]

Bir yanıt yazın