Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

FOX SEARCHLIGHT PICTURES ve FILM 4
Sunar

A BLUEPRINT PICTURES Yapımı

A MARTIN MCDONAGH Filmi

THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI, Akademi Ödülü sahibi Martin McDonagh’ın (IN BRUGES) karanlık komedi drama filmidir. Mildred Hayes (Akademi Ödülüllü Frances McDormand),kızının cinayetinin sorumlusu bulunamadan geçen aylardan sonar cesur bir hareketle, tartışmalı bir mesajla kasabanın saygı değer polis şefi William Willoughby’ye (AkademiÖdülüadayı Woody Harrelson) giden üç işareti devreye sokar. Şiddete eğilimi olan, yardımcısı Dixon (Sam Rockwell) olaya karıştığında, Mildred ve Ebbing’in kolluk kuvvetleri arasındaki savaş daha da şiddetlenir.

Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Zeljki Ivanek, Caleb Landry Jones, Clarke Peters, Samara Weaving, John Hawkes ve Peter Dinklage’in rol aldığı, Martin McDonagh’ın yazıp yönettiği, Blueprint Pictures’ın yapımı olan Fox Searchlight Pictures, Martin McDonagh filmini sunar. Yapımcılar Graham Broadbent, Pete Czerninve Martin McDonagh, baş yönetmen Bergen Swanson, Diarmuid McKeown, Rose Garnett, David Kosse, Daniel Battsek ve yardımcı yapımcı Ben Knight’la birlikte.
Film yapım ekibi; görüntü yönetmeni Ben Davis, BSC, yapım tasarımcısı Inbal Weinberg, film editörü Jon Gregory, ACE, kostüm tasarımcısı Melissa Toth, kast direktörü Sarah Halley Finn’dir ve film müzikleri Carter Burwell’e aittir.

FRANCES MCDORMAND
WOODY HARRELSON
SAM ROCKWELL
ABBIE CORNISH
LUCAS HEDGES
ZELJKI IVANEK
CALEB LANDRY JONES
CLARKE PETERS
SAMARA WEAVING
JOHN HAWKES ile birlikte
ve PETER DINKLAGE

YAZAR VE YÖNETMEN MARTIN MCDONAGH
YAPIMCI GRAHAM BROADBENT
PETE CZERNIN
MARTIN MCDONAGH
BAŞ YAPIMCILAR BERGEN SWANSON
DIARMUID MCKEOWN
ROSE GARNETT
DAVID KOSSE
DANIEL BATTSEK
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ BEN DAVIS, BSC
YAPIM TASARIMCISI INBAL WEINBERG
KURGUCU JON GREGORY, ACE
KOSTÜM TASARIMCISI MELISSA TOTH
MÜZİK CARTER BURWELL
ORTAK YAPIMCI BEN KNIGHT
CAST SARAH HALLEY FINN, CSA

Süre 121 Dakika