Üç Harfliler 2: Hablis

ÜÇ HARFLİLER 2: HABLİS
Asla Adlarını Anma

Fenomene dönüşen Üç Harfliler: Marid’le başlayan kabus devam ediyor…
Bugüne kadar sizi korkutan filmleri unutun. Korkunun tanımını değiştirecek film;                 Üç Harfliler 2: Hablis.
Ablanız, anneniz, babanız ve dedenizle beraber yaşadığınız mutlu, mesut bir aileniz var. Bu mutlu tablo terkedilmiş harap bir evin bugüne getirdikleriyle değişiyor. Çocukluk merakınız bir anda kabusunuz oluyor. Ablanız artık bir yabancı ve ondan korkuyorsunuz. Sadece siz değil tüm ailenizin hayatını kabusa çeviriyor.
Adlarını anmaktan bile çekindiğiniz varlıklar tüm ailenizin kaderini sonsuza dek değiştiriyor. Sizin onlara inanmamanız onları yok etmiyor. İnanmasanız da, adlarını anmasanız da onlar hep sizle beraberler. Her yerdeler, sizi görüyorlar ve izliyorlar ama siz onları göremezsiniz. Kendilerini size göstermeye karar verirlerse bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Bir kere hayatınıza girerlerse asla çıkmazlar.
Her yıl binlerce insan üç harflilerden kurtulmak için çareyi medyumlarda, metafizik uzmanlarında, cinci hocalarda arıyor. Cin çıkarma seanslarında hayatlarını kaybedenler var. Kendi kendine yanan evler, eşyalar, geceleri aynalardan çıkanlar, siz uyurken sizi izleyenler… Onların alemine hoşgeldiniz. Artık geri dönüş yok…
14 Ağustos’ta kabusunuz sinemalarda sizi bekliyor. Bugüne kadar seyretmediğiniz  unutamayacağınız korkunç sahneler, zihninizden silemeyeceğiniz sesler sinema salonlarında sizi bekliyor. Her şeyin bir filmden ibaret olduğunu sanmayın. Gerçek hiçbir zaman bu kadar gerçek olmamıştı…

Vizyon Tarihi: 14 Ağustos 2015
Yapımı: 2015 – Türkiye
Tür: Korku
Yönetmen : Murat Toktamışoğlu
Yapımcı: Kemal Kaplanoğlu
Oyuncular: Kısmet Ekin Tekinbaş, Cansu Fırıncı, Ezgi Fidancı