Barbie Prenses ve Rock Star – Barbie Rock’n Royals

(BARBIE ROCK’N ROYALS)

Rock müziğe hazır olun! Bu neşeli müzikalde Barbie™, Prenses Courtney rolünde, ünlü rock yıldızı Erika’yla yer değiştirdiklerinde dünyası altüst olan modern bir prensesi canlandırıyor. Bir karışıklık sonucu Prenses Courtney bir Pop Kampı’na, Erika da Kraliyet Kampı’na gönderilince
birbirinden çok farklı iki dünya çarpışır. Rakip kampların liderleri karışıklığı çözmeye çalışırken hem Courtney hem de Erika, farklı dünyalara uyum sağlamayı öğrenirler. Aynı zamanda yeni ve beklenmedik arkadaşlar edinirken eğlenirler. Kızlar iki kampın da kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu öğrendiklerinde farklılıklarını kabul etmeli, gerçek seslerini bulmalı ve büyük düşünecek cesareti bulduğunuzda her şeyin mümkün olabildiğini gösteren destansı bir şarkı yarışması için bir araya gelmelidirler!

Unutursam Fısılda filmindeki performansı ile  oyunculuğu kadar sesinin de o denli başarılı olduğunu kanıtlayan Farah Zeynep Abdullah Barbie’nin son filmi olan Barbie Prenses ve Rock Star’da Prenses Azra’yı seslendirdi.

VİZYON TARİHİ: 14 AĞUSTOS 2015
DAĞITIM: UIP FİLMCİLİK

Yönetmen: Karen J. Lloyd
Seslendirenler: Farah Zeynep Abdullah