Zor Biraderler – Ride Along

ZOR BİRADERLER
RIDE ALONG

Sinopsis: Kevin Hart ve Ice Cube, gişe rekortmeni komedi filmi Think Like a Man’in yönetmeni ve yapımcısının yeni filmi Zor Biraderler (Ride Along)’de başrolleri paylaşıyorlar. Hızlı konuşan bir adam, kız arkadaşının çabuk sinirlenen polis ağabeyiyle birlikte Atlanta yollarında devriyeye çıktığında akıl almaz olaylarla karşılaşır. Artık gelecekteki karısını hak ettiğini kız arakadaşının ağebeyine kanıtlaması için hayatının en çılgın 24 saatinden sağ salim  çıkması gerekmektedir.

Lisede  güvenlik görevlisi olarak çalışan Ben (Hart) son iki yıldır madalyalı Atlanta Polis Merkezi dedektifi James’e (Cube) sadece kız kardeşi Angela’yı (Tika Sumpter) hak etmeyen bir video oyunları bağımlısı olmadığını ispat etmeye çalışmaktadır. Ben, sonunda akademiye kabul edilince tecrübeli polisin saygısını kazandığını düşünür ve Angela’yla evlenmesi için onay vermesini ister.

Birlikte devriyeye çıkmalarının Ben’in kız kardeşine bakabilecek yeterlilikte olup olmadığını göstereceğini bilen James, öğrencisini korkutmak üzere tasarlanan bir vardiyaya davet eder. Ama bu çılgın gece kendilerini şehrin en kötü suçlusuna götürdüğünde James, yeni ortağının hızlı konuşmasının en az üzerine gelen kurşunlar kadar tehlikeli olduğunu görecektir.

Tim Story’nin yönettiği aksiyon komedinin oyuncu kadrosunda John Leguizamo ve Laurence Fishburne yer alıyor. Zor Biraderler (Ride Along) filminin yapımcıları Will Packer (Think Like a Man) ile birlikte Ice Cube, Matt Alvarez (Barbershop) ve Larry Brezner’dır. (Good Morning, Vietnam).

Vizyon tarihi: 18 Nisan 2014
Tür: Aksiyon-komedi
Yönetmen: Tim Story
Senaryo: Greg Coolidge and Jason Mantzoukas ve Phil Hay & Matt Manfredi
Hikaye: Greg Coolidge
Yapım: Will Packer, Ice Cube, Matt Alvarez, Larry Brezner
Sorumlu Yapımcılar: Nicolas Stern, Ron Muhammad, Chris Bender, JC Spink
Oyuncular: Ice Cube, Kevin Hart, John Leguizamo, Bruce McGill,Tika Sumpter, Bryan Callen ve Laurence Fishburne

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157643912080553″]

Bir yanıt yazın