3310’dan Tüm Birimlere

3310’dan Tüm Birimlere

Konu:
1- Bir emniyet müdürü Diyarbakır’a atandıktan sonra bir süre kimliğini gizleyerek şehri tanımaya çalışır. Gün geçtikçe halkı daha yakından tanıma fırsatı bulan emniyet müdürü, çok geçmeden çok sevdiği halkın gücünü de arkasına alır. Ancak bazıları bu durumdan rahatsız olur ve okların müdüre yönelmesini sağlayacak şeyler yaparlar. Kendisini bir anda büyük bir savaşın içerisinde bulan emniyet müdürü, içine düştüğü durumdan kurtulmayı başarabilecek midir?

2- Diyarbakır’a atanan emniyet müdürü bir süre halkın içinde gizlenip şehri tanımaya başlar. Her geçen gün halkı daha çok sevip, halkın da gücünü arkasına alır. Ama bu durum bazılarının işine gelmediği için bütün okların müdüre yöneltmesine sebep olur ve bir anda kendini büyük bir savaşın içinde bulur.

2- 3310’dan Tüm Birimlere, atandığı şehirde kendisini zorlu bir savaşın içerisinde bulan bir emniyet müdürünün hikâyesini konu ediyor.

Yönetmen: Mazlum Yiğit
Oyuncular: Hakan Meriçliler, Ayhan Taş, Hülya Diken, İskender Bağcılar, İzzet Çivril, Hakan Kara, Nihal Savaç, Ezmira Abay, Osman Koyun, Yaşar Gündem, Nevide Çiçek, Ozan Yıldırım, İzzettin Altundağ
Senaryo: Mazlum Yiğit
Yapım: Özgen Film, Mardiy Film
Görüntü Yönetmeni: İbrahim Çelik
Sanat Yönetmeni: Gülce Demirkaya
Kurgu Yönetmeni: Ekrem Sözen
Ses: Serhat Yılmaz
Makyaj: Liva Beyza Karaaslan
Kostüm Şefi: Tuğba Şenocak
Kamera: Bedirhan Birinci
Müzik: Mojtaba Shadabfar
Tür: Dram
Süre: 1 sa 30 dk
Vizyon Tarihi: 12 Ocak 2024
Dağıtım: MC Film

Fragman: