Biri Beni Isırdı – Vampires Suck

Biri Beni Isırdı (Vampires Suck)

Alacakaranlık Efsanesi de dahil olmak üzere, son dönemlerin romantik gençlik filmleri ve gençlerin bunalımlı hallerine komik bir yaklaşım getiren; Black Eyed Peas, Lady GaGa gibi gençlerin ilâhı haline gelen ünlülere de mizahi bir tavırla yaklaşmaktan çekinmeyen film “VAMPIRES SUCK / BİRİ BENİ ISIRDI” 26 Kasım 2010 da sinemalarda.

Başrollerinde Sorority Row, 90210 ve Disaster Movie filmlerinden tanıdığımız Matt Lanter; Gossip Girl oyuncularından Chris Riggi ile Anneliese van der Pol’un yer aldığı filmin senaristliğini ve yönetmenliğini “Disaster Movie”, “Meet The Spartans” ve “Scary Movie” filmlerinin senaristleri Jason Friedberg ile Aaron
Sletzer üstleniyor.

Konu:

Becca iki erkek arasında kararsız kalmıştır; gizemli, karamsar ve saçma derecede soluk benizli çocuk ile dayanıklı, sevimli’ ve ona “küçük gay kardeşi”ni hatırlatan çocuk arasında. İkisi arasında bir karar vermek için her an kendisinin de yemeğe dönüşebileceği bir aile yemeğini sağ salim atlatmalıdır. İçinde bulunduğu romantik karmaşalar yeterli değilmiş gibi, bir yandan da kontrol delisi olan ve kendisine küçük bir bebekmiş gibi davranan babasıyla da başetmelidir. Mezuniyet gecesi gelip çatmadan karar vermek zorunda olan Becca, gizemli bir dünyadan gelen Alice’ten Lady GaGa’ya kadar birçok kişiden yardım alır!

Gösterim Tarihi: 26 Kasım 2010
Dağıtım: Tiglon Film
İthalat
: Tiglon Film
Yapım
: 20th Century Fox
Yönetmen
: Jason Friedberg, Aaron Sletzer
Senaryo: Jason Friedberg, Aaron Sletzer
Oyuncular: Matt Lanter, Ken Jeong, Anneliese Van Der Pol, Jenn Proske, Chris Riggi

Resimler:

Bir yanıt yazın