Evimde Uzaylı Var – Aliens in The Attic

“ALIENS IN THE ATTIC/EVİMDE UZAYLI VAR”

“HIGH SCHOOL MUSICAL” serisi ile dikkatleri üzerine çeken ve gençlerin hayranlığını kazanan Ashley Tisdale’in başrolde oynadığı “ALIENS IN THE ATTIC” filminde ödüllü oyuncu Doris Roberts da yer alıyor. Seslendirmesini Halil Ergün, Yetkin Dikinciler, Yiğit Özşener gibi usta isimlerin yaptığı bu macera-komedi filmi * Film dublajlı ve altyazılı versiyonları ile vizyona girecek.

Konu:

Pearson ailesi tatil için Maine şehrine gider. Fakat eve vardıklarında,orada yalnız olmadıklarını fark ederler.Dost bir uzaylı o evi önceden keşfetmiştir,ama yanındaki arkadaşları onun kadar iyi değildir ve evi istila etmek istemektedirler. Çocuklar tüm güçleriyle gittikleri evi korumak zorundadır,aksi takdirde yaratıklar onları uzaya gönderecek ve dünyayı ele geçirecektir.

Türkçe Adı:  “EVİMDE UZAYLI VAR”

Yönetmen: John Schultz
Senaryo: Mark Burton, Adam F. Goldberg
Oyuncular: Ashley Tisdale, Robert Hoffman, Kevin Nealon
Yapım: 2009, A.B.D
Vizyon Tarihi: 11 Eylül 2009
Yapım: 20th Century Fox
Dağıtım: Tiglon

http://www.aliensintheatticmovie.com/

Seslendirenler: Halil Ergün, Yetkin Dikinciler, Yiğit Özşener, Deniz Uğur, Ahmet Taşar, Fatih Özkul, Mustafa Oral, Ceyda Saltadan, Ebru Çapraz, Hakan Büyükoruç, Canan Kılıç, Cem Kurdoğlu, Hakan Altuntaş, Bediha Ener, Esma Akbalık, Murat Aydın, Birçağ Omurtay,
Didem Atlıhan, Emel Tektaş

Resimler:

Bir yanıt yazın