Karışık Kaset

YÖNETMEN
TUNÇ ŞAHİN

SENARYO
MERT H. ATALAY
TUNÇ ŞAHİN
(UYGAR ŞİRİN’İN AYNI ADLI ROMANINDAN UYARLANMIŞTIR)

20 YIL
YÜZLERCE KASET
BİNLERCE ŞARKI
TEK BİR AŞK!

Başrollerini Sarp Apak ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı KARIŞIK KASET, Uygar Şirin’in aynı adlı romanından uyarlandı. Yönetmen koltuğunda Tunç Şahin’in oturduğu filmin senaryosunu Tunç Şahin ve Mert H. Atalay birlikte yazdı. Yapımcılığını ise Bir Film üstleniyor.

Karışık Kaset, bir ilk aşk hikâyesi… Müzik sevdalısı bir babanın, müzik sevdalısı oğlu olan Ulaş, İrem’e olan aşkını bir karışık kasetle ilan etmek ister. Ama bu ilan-ı aşk ancak 10 yıl sonra gerçekleşir. Unutulmaz pop müzik şarkılarının eşliğinde başlayan tutkulu aşk, yine o şarkılar sayesinde yeniden ateşlenecektir. Ulaş hayatına müzik yazarı olarak devam etmeye çalıştığı bir zamanda İrem’le tekrar karşınca hayatındaki eksikliğin tamamlandığını hisseder.

Ünlü oyuncular Sarp Apak ve Özge Özpirinçci ilk kez bir aşk filminde başrolleri paylaşıyorlar. Ulaş’ın annesi ve babasını oynayan deneyimli oyuncular Bülent Emin Yarar ve Sevinç Erbulak etkileyici performanslarıyla göz dolduruyor. Çocuk oyuncular Ulaşcan Kutlu ve Aslıhan Kapanşahin ise filmde herkesin takdirini toplayan doğal bir oyunculuk sergiliyor. Sürpriz oyuncuların da yer aldığı Karışık Kaset’in çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi.

Her yaştan seyircinin kendinden bir iz bulacağı bu tutkulu aşk hikayesi 21 KASIM’da sinemalarda.

Bir yanıt yazın