Saftirik Greg’in Günlüğü: Rodrick Kuralları – Diary Of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

“Saftirik Greg’in Günlüğü 06 Ocak 2012 de Sinemalarda

“SAFTİRİK GREG’İN GÜNLÜĞÜ: RODRİCK KURALLARI (DIARY OF A WIMPY KID: RODRICK RULES)” Jeff Kinney’nin The New York Times en çok satan kitaplar listesinde 74 hafta boyunca kalmayı başaran, tüm dünyada büyük beğeniyle okunan, Greg isimli bir ortaokul öğrencisinin eğlenceli maceralarını Greg’in dilinden ve illüstrasyonlarla anlatan DIARY OF A WIMPY KID/SAFTİRİK serisinden sinemaya uyarlanan SAFTİRİK GREG’İN GÜNLÜĞÜ’nün ilk filmi izleyici tarafından büyük ilgi görmüştü. İkinci filmde de Greg’in hayatı yine
illüstrasyonlarla birleştirerek, bu sefer daha da eğlenceli bir hikayeyle hem çocukların hem de büyük yaştaki izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Serinin bu filminde, uzun bir yaz tatilinden sonra okula dönen Greg Heffley hem tatil sonrası dertlerle hem de kendisine her daim bela yaratan büyük kardeşi Rodrick ile uğraşmak zorundadır. Ebevyenleri de ne yapıp edip onların haşarılıktan uzak, uslu durmalarını sağlamaya kararlıdırlar. Greg her biri birbirinden garip ve komik arkadaşları Rowley, Fregley, Chirag, Patty, Manny ve Holly ile yine türlü maceralar içine dalacaktır.

‘Flushed Away’, ‘Astro Boy’ gibi animasyonlara yönetmen olarak imzasını atmış, ‘Shark Tale’, ‘Who Framed Roger Rabbit’ gibi filmlerde de çalışmış David Bowers’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrollerini ilk filmde olduğu gibi yine Zachary Gordon ve Devon Bostick paylaşıyor…

SAFTİRİK GREG’İN GÜNLÜĞÜ: RODRİCK KURALLARI 06 Ocak 2012’de sinemalarda!

Konu: Uzun bir yaz tatilinden sonra okula dönen Greg Heffley hem tatil sonrası dertlerle hem de kendisine her daim bela yaratan büyük kardeşi Rodrick ile uğraşmak zorundadır. Ebevyenleri de ne yapıp edip onların haşarılıktan uzak, uslu durmalarını sağlamaya kararlıdırlar. Greg her biri diğerinden enteresan ve komik arkadaşları Rowley, Fregley, Chirag, Patty, Manny ve Holly ile yine türlü maceralar içine dalacaktır.

Yönetmen: DAVID BOWERS
Yazan: JEFF KINNEY
Senaryo: GABE SACHS & JEFF JUDAH
Yapımcılar: NINA JACOBSON, BRDA SIMPSON
Oyuncular: Zachary Gordon, Devon Bostick ve  Robert Capron
Vizyon tarihi: 06 Ocak 2012
Süre: 101 dk
Yapım yılı: 2011
Yapım: 20th Century Fox
İthalat: Tiglon
Dağıtım: Tiglon

www.facebook.com/pages/Saftirik-Greg-in-Günlüğü-Rodrick-Kuralları/239400919464944
www.diaryofawimpykidmovie.com/
Fragman: http://youtu.be/3sJ970aU9pA
http://www.sendspace.com/file/muof4t

Bir yanıt yazın