Sucker Punch

Sucker Punch

Gözlerini kapat. Zihnini aç. Hazırlıksız yakalanacaksın..

“Sucker Punch” genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçıp, hayal dünyasında özgürleşmesinin destansı hikayesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi.
Zaman ve mekan sınırlaması olmadan, zihninin derinliklerinde her yere gidebilir, İnanılmaz maceralar yaşayarak, hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi yok edebilir.

Kendi isteği dışında bir yere kitlendi, ama Babydoll (Emily Browning) hayatta kalma isteğini kaybetmedi. Özgürlüğü için savaşmaya kararlı bir şekilde, dört kızı – Dobra Rocket (Jena Malone), Şehirli Blondie (Vanessa Hudgens), Şiddetle Sadık Amber (Jamie Chung) ve İsteksiz Sweet Pea (Abbie Cornish)- birleşmeye ve kötü kaderlerinden ve onları tutsak tutan Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (Carla Gugino) ve Kumarbazdan (Jon Hamm) kaçmaya ikna eder.

Babydoll başta olmak üzere, kızlar kendilerini samuray savaşçılarından yılanlara kadar, sınırları olmayan fantastik bir savaşta bulurlar. Hayatta kalabilmek için nelerden vazgeçeceklerine karar vermek zorundalardır. Ama bir büyücünün yardımıyla, inanılmaz yolculuğun sonunda – eğer başarılı olurlarsa – özgür olacaklardır.

Yaratıcı bakış açısına sahip Zack Snyder’ın (“Watchmen,” “300”) vizyonundan çıkan “Sucker Punch” genç bir oyuncu kadrosuna sahip: Emily Browning (“The Uninvited”), Abbie Cornish (“Bright Star”), Jena Malone (“Into the Wild”), Vanessa Hudgens ( “High School Musicals”) ve Jamie Chung (“Sorority Row”), Oscar Isaac (“Robin Hood”), Carla Gugino (“Watchmen”), Jon Hamm (“The Town,” TV dizisi “Mad Men”)  ve Scott Glenn (“The Bourne Ultimatum”).

“Sucker Punch’ın yönetmenliğini Zack Snyder üstleniyor. Synder, kendisine ait olan hikaye’nin senaryosunu Steve Shibuya ile beraber yazdı. Yapımcılığı Snyder ve  Deborah Snyder, yönetici yapımcılığı da Thomas Tull, Wesley Coller, Jon Jashni, Chris deFaria, Jim Rowe ve  William Fay üstleniyorlar.

Sahne arkası yaratıcı ekipte Akademi Ödüllü yapım tasarımcısı Rick Carter (“Avatar”) “Watchmen” ve “300” filmlerinin emektarı, görüntü yönetmeni Larry Fong, editör William Hoy, kostüm tasarımcısı Michael Wilkinson. Müzik ise Tyler Bates ve Marius DeVries’e ait.

Warner Bros. Pictures., Legendary Pictures, ve Cruel and Unusual yapımı olan, Zack Snyder filmi “Sucker Punch”’ı sunar. 25 Mart 2011 tarihinden itibaren gösterimde olacak filmin dağtımını Warner Bros. Entertainment şirketi olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

www.suckerpunchfilm-tr.com

Resimler:

Bir yanıt yazın